Jak to działa

Realm of Warriors

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Realm of Warriors

Lubisz przeglądarkowe gry MMORPG? Koniecznie odpal więc Realm Of Warriors! To niezwykle wciągająca rozgrywka, której akcja toczy się w starożytnych Chinach. Będziesz mógł brać udział w wydarzeniach historycznych, ale też napotykać po drodze rozmaitych bohaterów – wśród nich pojawiają się nie tylko realne postaci stąpające niegdyś po Ziemi, ale też… bohaterowie z legend, opowiadań oraz baśni. Gra jest zatem doskonałym oraz bardzo wysmakowanym połączeniem dawnej rzeczywistości chińskiej, sprytnie wymieszanej ze światem fantasy. To naprawdę zaskakujące, jak szybko można bezgranicznie zatracić się w tej przeglądarkowej grze – pełnej fantastycznych kreacji, inspirowanych tradycyjnymi baśniami prosto z Azji Wschodniej.

Przystępując do gry będziesz mieć okazję stworzenia swojej indywidualnej postaci – oczywiście, możesz także dopasować jej klasę i płeć. Później przejdziesz do właściwej rozgrywki, polegającej na kompletowaniu swojego oddziału chińskich bohaterów, rozwijaniu ich umiejętności oraz odkrywaniu kolejnych elementów wciągającej fabuły – oczywiście, wypełniając po kolei różnej maści zadania. Masz wybór – opowiedz się po jednej ze stron wielkiego konfliktu, jaki wstrząsnął całymi Chinami! Dzięki historycznym „smaczkom” gra bardzo zyskuje na atrakcyjności, o czym przekonasz się zwłaszcza, gdy lubisz zdrową… rywalizację.

Szukasz idealnej gry w drodze do szkoły lub do pracy? A może po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś o przeszłości Chin? Automatyczne walki rozgrywane w Realm Of Warriors na pewno przypadną Ci do gustu!

pełny opis gry
Screeny
Realm of Warriors screenshot1 Realm of Warriors screenshot2 Realm of Warriors screenshot3 Realm of Warriors screenshot4 Realm of Warriors screenshot5 Realm of Warriors screenshot6 Realm of Warriors screenshot7 Realm of Warriors screenshot8 Realm of Warriors screenshot9
Video

Realm of Warriors wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat