Jak to działa

Rise of Dragons

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Rise of Dragons

Szukasz ciekawej gry typu MMORGP, która prędko Cię… nie zanudzi? Koniecznie odpal Rise Of Dragons i ciesz się rozmaitymi walkami, dynamiczną akcją oraz zadaniami, jakie Cię tu czekają! Lubisz klimat League of Angels? A więc to jest pozycja właśnie dla Ciebie!

W grze posiadasz niezliczone możliwości ulepszania swojego bohatera – od personalizacji wyglądu aż po umiejętności, jakie posiada. Wejdziesz tu prosto do Królestwa Środkowe Andimore, w którym odwiedzisz i poznasz różne jego strony. Gra rozwija się bardzo szybko, wraz z rozwojem Twojej postaci. Czekają na Ciebie niezliczone możliwości, jak zdobywanie nowych poziomów, cenne nagrody w grze, osiąganie pozycji na szczycie rankingu i… pogoń za pozostaniem Mistrzem Gry! W Rise Of Dragons możesz zagrać w dwóch trybach – PvP i PvE. W grze możesz również zawierać związki gildii i przydatne sojusze z poznanymi tam przyjaciółmi, dzięki którym staniesz się… silniejszy. Możesz zapewnić sobie dowolną kontrolę kamery, dzięki czemu poznajesz świat rozgrywki z każdego możliwego kąta. Rise Of Dragons oferuje naprawdę wiele ciekawych możliwości, przygód i atrakcji, które zaskoczą Cię od momentu wkroczenia w świat tej fascynującej gry. Chcesz przekonać się na własnej skórze, dlaczego użytkownicy tak bardzo cenią sobie tę niecodzienną rozgrywkę?

Szukasz sposobu na zabicie nudy? A może uwielbiasz gry MMORPG i chcesz spróbować czegoś zupełnie nowego? Wejdź w wirtualny świat Rise Of Dragons, w którym każda przygoda będzie… niezapomniana! A to wszystko czeka Cię już dziś na bananki.pl!

pełny opis gry
Screeny
Rise of Dragons screenshot1 Rise of Dragons screenshot2 Rise of Dragons screenshot3 Rise of Dragons screenshot4 Rise of Dragons screenshot5 Rise of Dragons screenshot6 Rise of Dragons screenshot7 Rise of Dragons screenshot8 Rise of Dragons screenshot9 Rise of Dragons screenshot10 Rise of Dragons screenshot11 Rise of Dragons screenshot12
Video

Rise of Dragons wymagania

Podobne gry
Chat