Jak to działa

Rising Cities

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Rising Cities

Czy chciałbyś stworzyć swoje własne miasto i zostać w nim… burmistrzem? A może od zawsze pragnąłeś przejąć władzę nad miastem i spróbować swoich sił, jako rządzący nim człowiek? Koniecznie odpal więc grę strategiczną Rising CIties i spraw, żeby Twoje miasto… ciągle rosło!
Postaraj się przyjąć jak najlepszą strategię, by Twoje miasto stale się powiększało. Musisz pilnować tego, by w budżecie państwa nie pojawiały się żadne… dziury. W rozgrywce masz szansę nauczenia się strategicznego planowania i panowania nad miastem! Postaraj się zatem sprostać wyzwaniom w Twoim mieście i spraw, byś błyskawicznie rozbudował swoją metropolię na… zielonej łące! Naucz się sprawnie zarządzać miastem i zadbaj o dobro mieszkańców, jacy żyją w nim na co dzień. W grze Rising Cities będziesz mógł nauczyć się tego, jak budować domy, pobierać czynsze i podatki od mieszkańców, a także zaopatrywać miasto w różnego rodzaju dobra i towary. Strategicznie myślący burmistrz w mieście to… podstawa! A Ty będziesz miał idealną okazję do „zasmakowania” władzy! W Rising Cities na pewno nauczysz się, jak rozwinąć przemysł i gospodarkę miasta, a także zadbać o równowagę między mieszkalnymi przestrzeniami. Nauczysz się zatem ekonomicznego planowania i… podejmowania trafnych decyzji!
Chcesz nauczyć się strategicznego myślenia i zarządzania miastem? A może szukasz idealnej gry strategicznej, jaka pozwoli Ci zabić czas w kolejce sklepowej albo na przerwie szkolnej? Włącz zatem grę Rising Cities i… baw się dobrze, przyszły Burmistrzu!

pełny opis gry
Screeny
Rising Cities screenshot1 Rising Cities screenshot2 Rising Cities screenshot3 Rising Cities screenshot4 Rising Cities screenshot5 Rising Cities screenshot6 Rising Cities screenshot7 Rising Cities screenshot8 Rising Cities screenshot9 Rising Cities screenshot10
Video

Rising Cities wymagania

Podobne gry
Chat