Jak to działa

River Combat

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis River Combat

River Combat to darmowa gra wojenna w czasie rzeczywistym, która z całą pewnością pochłonie Cię na wiele emocjonujących godzin zabawy. Określ swoich przyjaciół lub wrogów na ogromnym polu bitwy oraz pracuj, aby przejąć kontrolę nad światem. Spróbuj dokonać tego za pomocą strategii szybkiego działania, wspieranej przez niepowstrzymaną… siłę.

Możesz zbudować tutaj własne imperium lub walczyć z przeciwną drużyną. Twórz nowe sojusze lub niszcz wszystko zupełnie… bez pomocy. Jeśli chcesz wzmocnić swoje imperium, musisz zatroszczyć się o swoją armię i gospodarkę. Zbuduj zatem swoją bazę, wybuduj fabryki betonu i węgla, a także huty i rafinerie, aby zdobyć surowce. Buduj helikoptery i bazy samolotów (hangary), w których tworzone następnie będą nowe samoloty służące do walki. Koniecznie kultywuj posiadane już zasoby, aby konstruować niepokonane jednostki, atakować innych i ostatecznie podbijać świat! Rozpocznij swoje dążenie do uzyskania militarnej potęgi za pomocą licznych bitew na gigantycznej mapie, wypełnionej setkami innych graczy. Jesteś ciekaw, czy dasz sobie radę? Kiedy już określisz swoich wrogów i sprzymierzeńców oraz rozwiniesz strefę wpływów, zrównaj z ziemią dodatkowe kwatery i zasoby na terenie wroga. Przejmij powietrze i morze, wysyłając wyspecjalizowane jednostki do tego typu celów. Z silną armią wypełnioną potężnymi zasobami i bronią, dosłownie nikt nie oprze się Twojej potędze.

Opracuj własną strategię, rozwijaj swoje jednostki i… stwórz najpotężniejsze imperium w River Combat!

pełny opis gry
Screeny
River Combat screenshot1 River Combat screenshot2 River Combat screenshot3 River Combat screenshot4 River Combat screenshot5 River Combat screenshot6 River Combat screenshot7 River Combat screenshot8 River Combat screenshot9 River Combat screenshot10
Video

River Combat wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat