Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 1 1836 0
23.06.2017

Roblox Deathrun i Super Bomb Survival!!, unikatowe gry, będące wyzwaniem.

Mamy kolejne gry w naszym zastawieniu. Deathrun stworzony przez Team Deathrun oraz Super Bomb Survival!!, należący do Polyhexa. Data stworzenia RD przypada na rok 2015, a SBS 2014. Obie gry są naprawdę dobrze oskryptowane, jak na gry z Robloxa. Mają unikalne mechaniki i to co lubi każdy, przyjemną rozgrywkę. Charakterystyczny jest także poziom trudności w obu grach. Dlatego właśnie je ze sobą łączę. Co w nich wyjątkowego? Czym różnią się od innych produkcji? Czy są dla każdego? Dzisiaj odpowiem wam na te pytania.
Jak zwykle pod spodem daję podsumowanie.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
W skrócie:
Obie gry zasługują na naprawdę dużą uwagę. Poziom trudności w nich jest zróżnicowany, pochwalić je można za naprawdę dobre skrypty. W SBS masz szansę strolować innych graczy, jednak wciąż zabić mogą cię bomby. W RD musisz strzec się pułapek, licząc na to, że nie zostaniesz sam. Obie gry naprawdę polecam, warto poświęcić na nie czas.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W Super Bomb Survival!! masz jeden cel, przeżyć kataklizm w postaci spadających materiałów wybuchowych, od zwyczajnych bomb, po atomówki. Jest on ustalony czasowo. Nasza postać ma życie, umiejętności oraz perki. Umiejętności są aktywowane poprzez klawisz F. Dzielą się na trzy kategorię: movement (usprawniające poruszanie się), offensive (do trolowania oraz zabijania innnych graczy) oraz deffensive (dające obronę przed graczami i materiałami wybuchowymi. Perki są to umiejętności pasywne, czyli takie, które nie wymagają aktywacji, i wpływają bezpośrednio na postać, np. sprawiają że staje się cięższa, dostaje więcej zdrowia z przedmiotów leczniczych (tutaj mamy je w postaci pizzy). Te dwie rzeczy przeze mnie wymienione można kupić za kredyty, które dostajemy za wygraną w grze, lub znalezienie monet na mapie. Umiejętności w przeciwieństwie do perków, możemy jeszcze ulepszać, przez co są jeszcze bardziej pomocne. Im więcej osób przeżyje, tym trudniejsza staje się gra. Powyżej 4,0 jest już potężnym wyzwaniem. Jest też także tu tryb hardcore, w którym nie możemy korzystać z perków i mamy 20 punktów życia, za to dostajemy większą nagrodę za przeżycie. Obecnie jest dostępnych ponad 70 map. Zielone klejnoty służą jako alternatywna waluta za którą można kupić perki i umiejętności oraz ulepszyć swoją postać. Za nie można też podnieść poziom trudności gry.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Roblox Deathrun, o co w nim chodzi? Musimy przejść mapę usianą pułapkami i przeszkodami, które aktywuje postać zwana zabójcą, przy okazji pozbywając się go. Po to właśnie każda osoba dostaje broń. Możemy ją użyć dopiero po przejściu mapy, nie wpływa ona na innych graczy, po niej pojawiamy się w lokalizacji z naszym przeciwnikiem. W tej grze ważne jest poznanie mapy oraz lokalizacji pułapek które może aktywować zabójcą. Nie jest ważne abyś był jak najszybszy, tylko byś jak najdłużej przeżył. Im mniej osób, tym ciężej jest ominąć lub przeżyć rozmaite pułapki. Na niektóre są oczywiście sposoby. Na przykład toksyczny gaz można oszukać, jeśli schowasz się za jakąś ścianą. Za pieniądze które zdobędziemy za wygraną możemy zmienić naszą broń oraz dodać tak zwane trails (smugi) do naszej postaci. Mamy też coś takiego jak diamenty które są o wiele rzadsze, jednak możemy za nie kupić to samo, tylko z lepszym wyglądem. Mapy naprawdę ładnie wyglądają i widać, że przeszkody nie były robione według jednego schematu, każde są oryginalne.

Co sadzicie o tytułach, które polecam? Zgodzicie się, że są to całkiem fajne gry?
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Dawid035

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Jak szybko zarabiać StarCoins? 2022r.

Poradnik AokiMSP
2

Agar io Agar.io - prosty poradnik

Poradnik KorQYT
3

Metro Exodus-moja recenzja

Recenzja Antonios007
4

BlockStarPlanet Ocena BlockStarPlanet

Recenzja DomiDomi123
5

Momio Czy warto zagrać w Momio?

Recenzja rybasnik
6

Jak zrobić piston??

Recenzja Kubsoon243
7

CSGO Prime (B2P) Binary Dragons - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
8

CSGO Prime (B2P) Najlepsze bronie w grze Counter-Strike: Global Offensive (według mnie)

Recenzja Janusz1234567890
9

Howrse Howrse - gra idealna dla koniarzy?!

Recenzja Arines
10

League of Legends Najlepsza gra MOBA???

Recenzja ipotrek
Chat