Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 1 2638 0
09.07.2017

Roblox - Phantom Forces, czyli kilkadziesiąt godzin gry których nie pożałujesz

Robloxie już przez dość długi czas. W Phantom Forces w każdej rundzie jesteśmy przydzieleni do losowo wybranej drużyny - Phantoms albo Ghosts. Obie drużyny różnią się tylko nazwą. Podczas gry jak pewnie już się domyślacie należy zabijać graczy z przeciwnej drużyny, ale nie tylko. W grze są trzy tryby gry losowo wybierane na starcie każdej rundy; TDM [Team Deadmatch] - polega on tylko i wyłącznie na zabijaniu przeciwników, drużyna która będzie miałą więcej zabójstw przed końcem czasu wygrywa, drugim trybem gry jest Flare Domination - Na mapie literami A, B oraz C zaznaczone są punkty, które należy przejąć. Za każde przejęcie drużyna przeciwna ma odejmowane 5 punktów, runda trwa do momentu gdy jedna drużyna będzie miała już 0 punktów, jednak częściej kończy się gdy czas się skończy. Wtedy wygrywa drużyna która zachowała więcej punktów. Ostatnim trybem jest King of the Hill - podczas gry jest wyznaczone jedno pole, które należy przejąć i jak najdłużej na tym polu czekać. Za utrzymywanie się na polu przeciwnej drużynie odejmowane są punkty tak jak w Flare Domination, runda kończy się w takich samych okolicznościach jak w Flare Domination.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W grze gdy zaczyna się runda, wybierana jest również jedna z kilkunastu map dostępnych w grze. W grze najlepsze jest to, że mamy do dyspozycji ogromne ilości różnorodnych broni; od zwykłego pistoletu M9 po Karabin snajperski kalibru .50 na slot pistoletu. Każda broń różni się obrażeniami jakie zadaje, celnością i szybkością przeładowywania, przez co czasami trudno wybrać broń którą będziemy chcieli grać podczas rundy. Niestety - na początku mamy do dyspozycji tylko 5 broni; pistolet, karabin snajperski, karabin maszynowy, pistolet maszynowy oraz karabin szturmowy. Bronie odblokowują się powoli z każdym poziomem, lub można je kupić za "Kredyty". Kredyty można dostać za zdobycie kolejnego poziomu lub można je kupić za robux'y na Roblox. Do każdej broni można również dokupić bądź odblokować za zabójstwa tą bronią dodatki do niej, są to lasery, celowniki, tłumiki i tym podobne. Za kredyty można również dokupić skrzynki ze skinami i klucze do nich, skrzynki można również dostać pod koniec wygranej rundy. Po otwarciu skrzynki dostajemy jeden skin do losowej broni.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Gra ogółem jest jedną z najlepszych gier na Roblox, ma bardzo pozytywne opinie. Gra potrafi wciągnąć nawet na kilka miesięcy, ja mam już pewnie kilkadziesiąt godzin przegranych w Phantom Forces, ale nadal mi się nie znudziła. Gra praktycznie się nie zacina i praktycznie nie ma bugów, jednak moim zdaniem najlepsza jest grafika - to nie jest to co w innych grach, tutaj grafika jest idealna w mapach. W broniach zaś są ogromne detale - niektóre bronie aż zachwycają detalami. Największą rzeczą odróżniających ją od innych gier FPS jest to, że pocisk leci tam gdzie jest lufa, przykładowo podczas biegu gdy broń jest przekrzywiona na lewo i podczas biegu strzelimy pocisk poleci tam gdzie jest lufa, czyli w bok. Moja opinia jest tutaj bardzo dobra - gra jest idealnie wykonana, są detale, i moim zdaniem jest to najlepsza gra na Robloxie i że na naprawdę warto w nią zagrać.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Jedisol

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
2

League of Legends Twitch - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
3

League of Legends Ocena bohatera - Miss Fortune

Recenzja NibyFajna
4

League of Legends League of Legends dla nowych graczy

Poradnik Lunatic1
5

Shakes & Fidget Shakes & Fidget krótka opinia.

Recenzja Szejmut
6

Minecraft Minecraft - kiedyś, a dziś!

Recenzja Norateron
7

Najlepsze servery treningowe w CS GO.

Poradnik TurboBagiety
8

Bleach Online Najlepsza gra od Bananków! O Bleach Online słów kilka.

Recenzja DadiTV
9

Ostra jazda bez trzymanki czyli recenzujemy GTA V

Recenzja adrianos253
10

The Sims 4 i postęp historii? Tak, to możliwe! - poradnik instalacji MC Command Center

Poradnik kitq
Chat