Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
4.4 7 12159 0
21.08.2017

Szybkie sposóby na Lamborghini. w trybie Jailbreak.

Czołem! W tym poradniku z gry Roblox pokażę kilka sposobów na zdobycie dużej ilości pieniędzy, na przykład do ulepszenia naszych pojazdów, otwierania sejfów czy kupowania najlepszych pojazdów. Zapraszam! :) Wiem, że był już poradnik o tym, lecz nie było tam wytłumaczone szczegółowo jak dobrze rabować banki i tym podobne.

1. Sklep z pączkami i stacja paliw.

Sklep z pączkami znajduję się koło sklepu z broniami. Nie dostajemy zbyt dużego łupu, ale można zawszeć dostać jakieś drobne, pomiędzy czasem gdy pieniądze w banku się odnawiają :) Do wykonania rabunku nie będzie potrzebne zbyt dużo rzeczy:

- Broń, czasami policja może przejeżdżać tą drogą, lub jakiś policjant, który aktualnie jest w więzieniu i dostanie zgłoszenie o rabunku może szybko przyjechać. Można szybko ją zdobyć w sklepie z broniami, który jest blisko.

- Pojazd, pomoże uciec.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
2. Bank.

Do napadu na bank będzie nam potrzebne kilka rzeczy:
- Broń, najlepiej pistolet. Można go zdobyć w bazie kryminalistów lub w bazie policyjnej, lub AK-47, którego można zdobyć w sklepie z broniami obok sklepu z donatami.

- Keycard (ang. Karta klucz), lub kolega który będzie takową posiadać. Bez niej nie wejdziesz do banku. Możesz ją zdobyć kradnąc ją od strażnika, przytrzymując klawisz [E], tylko uważaj bo może cię zaaresztować, ponieważ po ukradnięciu karty wyświetla mu się nick złodzieja.

- Samochód, helikopter podstawiony pod wejściem pomoże w ucieczce przed policją.

Bank znajduję się w mieście. Możemy z niego ukraść 1000$, chyba że ulepszymy nasz worek za Robuxy. Po wejściu przez drzwi banku, będą następnie drzwi, tym razem do ich otwarcia będzie potrzebna nam karta. Możemy teraz kraść pieniądze, ale uważajmy na lasery, bo mogą być lekko gorące! ;)
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
3. Jubiler.

Do napadu na jubilera, będzie potrzebne nam kilka rzeczy, takich jak:
- Helikopter, podstawiony na dachu koło wyjścia, tak aby nie można było przez niego przejść, więc musi być zablokowany. Podstaw go pod któreś z drzwi wejściem, żeby od razu po wyjściu z jubilera móc z wejść do helikoptera, ponieważ policjanci będą czekać tam specjalnie na ciebie, by cię zaaresztować :).

Nie będzie potrzebny nam żaden klucz, po prostu podchodzimy do jakiegoś okna, gdzie będzie zaznaczony "x" i powinno ono się zniszczyć. Jeżeli tak się nie dzieje to znaczy, że jubiler jest zamknięty, ponieważ ktoś ostatnio go zrabował. Najlepiej poczekać w nim, aż ktoś z kryminalistów też do niego wejdzie, ponieważ wszelkie drogi wejścia się zamykają po zbiciu szkła. Z jubilera możemy zdobyć aż 2000$ bez ulepszania worka. By z niego uciec, musimy kierować się na górę, omijając śmiercionośne lasery.


Dziękuję za uwagę, by ominąć pytania - tak, to ja robiłem wszystkie zdjęcia, oprócz mapy, która pobrałem z twittera autora @badccvoid i @asimo3089
4.4 (głosów: 7)
Art napisany przez ketty

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Margonem MMO-RPG, Czy warto zagrać?

Recenzja Trykpiarz
2

Recenzja gry World of Warcraft

Recenzja evengace
3

Forge of Empires Forge of Empires czyli gra, która wciąga.

Recenzja Keroina
4

Plemiona Plemiona - jak stworzyć imperium, o którym nikt nie zapomni?

Recenzja toya_xd
5

War Thunder Jest dużo takich gier, jednak ta jest niepowtarzalna.

Recenzja AngryPanda
6

League of Legends Jak wyjść z brązu/silvera - Porady

Poradnik Davi69
7

League of Legends Mechaniczny potwór - Urgot

Recenzja LeeCoper
8

MovieStarPlanet MSP Recenzja damskiego pakietu sylwestrowego 2021

Recenzja Sylwiszel
9

Fortnite Fortnite szczegółowy poradnik

Poradnik Zlatko
10

League of Legends Ocena bohatera - Zyra

Recenzja NibyFajna
Chat