Jak to działa

Rocket Arena

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Rocket Arena

Jeżeli lubisz typowe strzelanki, to Rocket Arena będzie doskonałą propozycją właśnie dla Ciebie! W świecie rozgrywki królują rakiety, jakie pozwolą na rozgromienie przeciwników. Jesteś ciekawy, czy to Ty zostaniesz… Niepokonanym?

Rozgrywaj turnieje o zwycięstwo w podmorskich koloniach, tropikalnych azylach piratów, tajemniczych dżunglach, lodowych królestwach oraz na surowych pustkowiach pełnych zapomnianych… Megadonów. Chcesz pozostawić po sobie ślad? Zatem ruszaj do boju w Rocket Anna i nie przejmuj się tym, co pomyślą sobie inni! Wybieraj spośród unikatowych konkurentów i reprezentuj swój region na różnorodnych mapach. Pokonuj przeciwników przy użyciu unikatowych rakiet oraz uważaj na… Rakietoboty! Gdy uderzysz kogoś rakietą, nie uszkodzisz go technicznie. Zamiast tego, wypełnisz jego licznik rakiet. Twoim celem nie jest więc zabijanie ludzi, ale… wybijanie ich z mapy. Możesz również eksperymentować z wieloma meczami dla różnych postaci i trybów, co zaprowadzi Cię do stoczenia licznych walk w Rocket Arena – mecze są krótkie (ok. 5 minut). Mapy są kompaktowe i wszystko jest 3v3. Oprócz uczenia się wiodących strzałów, możesz dostosować swój ładunek za pomocą specjalnego artefaktu, który dodaje… pasywne umiejętności. Dać Tobie może np. tymczasowe zwiększenie prędkości po każdym skoku rakietowym, chociaż kuszących wyborów jest w rozgrywce o wiele więcej. Możesz także walczyć o pickupy takie, jak bomby rzucane i tymczasowe zwiększanie prędkości.
Chcesz wykazać się nabytymi już umiejętnościami w tej pasjonującej strzelance Rocket Anna? A więc włącz rozgrywkę już dziś na bananki.pl!

pełny opis gry
Screeny
Rocket Arena screenshot1 Rocket Arena screenshot2 Rocket Arena screenshot3 Rocket Arena screenshot4 Rocket Arena screenshot5 Rocket Arena screenshot6 Rocket Arena screenshot7 Rocket Arena screenshot8 Rocket Arena screenshot9 Rocket Arena screenshot10
Video

Rocket Arena wymagania

 • Windows 7 64-bit
 • Intel Core i3 or AMD Phenom X3 8650
 • 4 GB
 • NVIDA GeForce 460, ATI Radeon HD 4850, or Intel HD Graphics 4400
 • 30 GB
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat