Jak to działa

Runes Of Magic

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Runes Of Magic

Głodny potężnej magii i zgłębiania tajemnej wiedzy o runach? Dołącz do Runes of Magic i wejdź do świata, który oferuje mnóstwo rozrywki na wiele godzin!

W Runes of Magic panują zasady typowe dla tytułów z gatunku MMO. Każdy z uczestników tego świata fantasy ma możliwość stworzenia swojego własnego herosa i wybrania pasującej klasy postaci. Poprzez zdobywanie doświadczenia będziesz rozwijać nowe umiejętności i zdobywać lepszy oręż. Ta magiczna i mroczna gra MMORPG charakteryzuje się rozległym światem, w którym na graczy czeka ponad 600 zróżnicowanych misji.

Kamienie runiczne są motywem przewodnim w tej darmowej grze MMO - dzięki nim ulepszysz swój ekwipunek i zasilisz moc niezbędną do korzystania z magicznych właściwości księgi Taboera. Towłaśnie ona jest jednym z głównych artefaktów, których szukamy tutaj wraz z innymi uczestnikami rozgrywki. Gracze mogą łączyć się w większe społeczności i tworzyć gildie, dla których twórcy przewidzieli dodatkowe korzyści. Zbuduj wraz ze znajomymi siedzibę swojej gildii i dostosuj ją do własnych potrzeb, np. Wybierając odpowiednie meble.

Runes of Magic to gra nastawiona głównie na system PvP, w którym stworzono specjalny system rankingowym. Masz więc szansę piąć się po drabinie na sam szczyt, aby zyskać sławę w świecie pełnym magii.

W grze znajdziesz również domy aukcyjne, w których wylicytujesz atrakcyjne przedmioty. Niektóre z nich kupisz także bezpośrednio u handlarzy, którzy widoczni są na mapie dzięki radarowi. W przemieszczaniu się po rozległym świecie Runes of Magic pomogą Ci magiczne wierzchowce oraz wygodne teleporty dla mniej cierpliwych graczy.

Runy czekają, aż skusisz się, by sięgnąć po ich potęgę!

pełny opis gry
Screeny
Runes Of Magic screenshot1 Runes Of Magic screenshot2 Runes Of Magic screenshot3 Runes Of Magic screenshot4 Runes Of Magic screenshot5 Runes Of Magic screenshot6 Runes Of Magic screenshot7 Runes Of Magic screenshot8 Runes Of Magic screenshot9 Runes Of Magic screenshot10
Video

Runes Of Magic wymagania

 • Windows XP, Vista, 7, 8
 • Intel Pentium 4 2.0 GHz
 • 512 MB
 • DirectX 9.0c
 • 12 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat