Jak to działa

Sansar

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Sansar

Jeżeli zawsze marzyłeś o zagraniu w coś pokroju Second Life, jednak w rzeczywistości widzianej przez gogle VR – mamy dobrą nowinę! Oto Sansar – symulacja rzeczywistości, która na pewno spodoba się fanom tego typu zabawy!

Sansar to rozwinięta rozgrywka, która za pomocą gogli VR pozwala na zbudowanie swojej własnej rzeczywistości wirtualnej. Możesz następnie zaprosić do niej znajomych lub… zupełnie obcych ludzi. Utworzone przestrzenie mogą zostać użyte na przykład w celach edukacyjnych, ale też komercyjnych czy rozrywkowych. Niektóre wydarzenia można tu również transmitować na… żywo! Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć swoją własną planetę, park rozrywki, kino, dyskotekę, pub czy nawet ekskluzywny hotel. Jedyną ograniczającą rzeczą jest zatem… wyobraźnia! Nie da się ukryć, że możliwości kreacji w Sansar naprawdę robią wrażenie. Przestrzeń można kształtować bowiem w dowolny sposób, wypełniając ją obiektami 3D – i to nie tylko przygotowanymi przez deweloperów czy zakupionymi w specjalnym Sansar Store, ale też stworzonymi… samodzielnie. Wszystkie skonstruowane elementy można później wrzucić do sieci po to, by inni użytkownicy mogli z nich korzystać – co przypomina nieco stare, dobre Imvu.

Jeżeli uwielbiasz symulację rzeczywistości i chciałbyś zaznać realnego życia przeniesionego do poszerzonej (dzięki opcji VR) rzeczywistości, Sansar będzie naprawdę dobrym rozwiązaniem. Twórz unikalne miejsca, zawieraj nowe znajomości i… po prostu, dobrze się zabaw! Zagraj w Sansar już dziś na bananki.pl!

pełny opis gry
Screeny
Sansar screenshot1 Sansar screenshot2 Sansar screenshot3 Sansar screenshot4 Sansar screenshot5 Sansar screenshot6 Sansar screenshot7 Sansar screenshot8 Sansar screenshot9 Sansar screenshot10 Sansar screenshot11
Video

Sansar wymagania

 • Windows 7 64-bit SP1 or newer
 • Intel i5-4590 / AMD FX 8350
 • 8 GB
 • NVIDIA GTX 970 / AMD Radeon R9 290
 • 3 GB
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat