Jak to działa
Przejdź do gry SAO's Legend
SAO's Legend
0.0 0 395 0
30.01.2018

Kolejny nudny MMORPG?

Witam serdecznie.
Dziś chciałbym zająć się tematem gry, jaką jest SAO's Legend - MMORPG umieszczonego w fabule dosyć znanego anime Sword Art Online. Co możemy się spodziewać po tym tytule? Czy jakoś miło nas zaskoczy? Otóż jego system różni się od tych zaprezentowanych nam przez inne tytuły - np. bleach online. Wszystko odbywa się z innego widoku, w bardziej otwartym dla nas świecie, co niewątpliwie można uznać za plus i całkiem mocną stroną tej produkcji. Pewnie zapytacie się czy gra jest dobra, czy zła? Cóż, na to pytanie przyjdzie jeszcze czas, jednakże na ten moment podsumujmy co działa na korzyść tego tytułu, a co tak naprawdę jest istotnym problemem. Zaczepiając jeszcze o podstawy, które nieco pominąłem - gra jest bardziej swobodna od innych, co może być przewagą, jednakże jednocześnie w pewien sposób ta swoboda jest aż nadto akcentowana przez twórców.
Grając w tę grę możesz zdobyć 140 Graj
Gra ma jeden istotny mankament, który odczujemy dopiero z czasem. Gra jest w stanie prowadzić nas przez większość rozgrywki, operując naszą postacią do tego stopnia, że nie musimy robić praktycznie nic. Jaki w tym sens? Po prostu co parę minut potwierdzić wykonanie zadania, przyjąć nowe i wyłączyć się na kolejne parę minut. Ciężko nazwać to grą przy takim podejściu do tematu, choć bez takich działań nie jest aż tak zła - sam proces walki, używania skilli i systemów zastosowanych w tym tytule nie jest zły, problem przejawia się właśnie przez zbytnie ułatwienia względem graczy. Pewnie was to dziwi, czyż nie? O ile odpowiada wam taki system to naprawdę nie gracie dla przyjemności, a jedynie by zrobić jakieś zadanie i mieć to z głowy. Dalej chciałbym poruszyć jeszcze jeden istotny temat odnośnie gry.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 150 Graj
Skomplikowane systemy i cały panel, który może się początkowo wydawać przesadzony, mocno razi po oczach w połączeniu z tak swobodnym i prostym procesem rozgrywki. Myślę, że nie ma w nim nic intuicyjnego, nowi mogą się pogubić i zupełnie nie zrozumieć co powinni dokładnie robić by wzmocnić swoją postać na tyle by w dalszym etapie gry była sobie w stanie skutecznie poradzić. Skrajności niestety nigdy nie są dobre, a Sao Legend prezentuje nam ich całą gamę.
Osobiście nie oceniam tej gry jakoś bardzo negatywnie - jest lekka i przyjemna, w dodatku osadzona w fajnym uniwersum, ma dość ładną grafikę jak na MMORPG, jednocześnie jednak posiada mnóstwo wad od zakresu podstaw, które albo da się ominąć przy odrobinie chęci, albo po prostu nie masz szans przed nimi uciec. Grę trzeba sprawdzić samemu i ocenić ją według własnego odczucia - stąd też nie chcę wydawać wyroków czy warto w nią grać, czy nie. O ile będziecie zainteresowani - sprawdźcie i dajcie znać poniżej co myślicie.
Pozdrawiam,
HollowLun.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Hollowlun

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Roblox Podbija Świat oraz JailBreak

Recenzja Seweryniak
2

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
3

Agar io Jak wygrywać w Agar.io?

Poradnik Gitarz
4

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
5

Minecraft Dlaczego jesteśmy tak uzależnieni od różnych trybów gry?

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
6

AD 2460 AD 2460 - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
7

Chroma Squad. Nietypowa gra RPG.

Recenzja Banankowiec2453
8

Hero Zero Hero Zero- gra w którą warto zagrać.

Recenzja Giguśś
9

Hero Zero Krótka opinia o grze Hero Zero

Recenzja Roxipl1
10

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
Chat