Jak to działa
Przejdź do gry SAO's Legend
SAO's Legend
5.0 1 1585 0
10.06.2017

Recenzja

Gra SAO's Legend jest dość ciekawą i przyjemną grą. Nie wymaga dużych umiejętności, choć strategia i tak się przyda. Produkcja nie cieszy się może dużą popularnością, ale dla fanów anime, jest na pewno dobrą rzeczą. Jak dla mnie, gra ma szansę uzyskać sukces. Ogólnie, dla osób nie znających angielskiego może być problemem, ale myślę, że i bez tego sobie poradzi. Można włączyć w grze autopilota, który zaprowadzi nas do miejsca, gdzie mamy wykonać questa lub zacznie za nas walczyć. Autopilot jest dobrą rzeczą, bo można i grać i robić coś w tej samej chwili. Gra działa sama i wystarczy raz na jakiś czas zajrzeć i odebrać itemy z questa. Gra SAO's Legend, ma piękną ścieżkę dźwiękową, która urozmaica wykonywanie questów. Wprowadza miły i przyjemny klimat, który może nas odprężyć po całym dniu stresu. Gra graficznie jest zrobiona bardzo ładnie, choć niektórzy mogą trochę wymyślać. Wiadomo, że produkcje tj. Skyrim czy chociażby Bioshock są lepsze graficznie, ale czego można się spodziewać po grze, która jest stworzona na przeglądarki.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gra SAO's Legend ma do wyboru 4 klasy- swordsman, ranger, priest i knight. Nie moża jednak stworzyć swojej własnej postaci. Są 4 modele dla każdej klasy. Gra posiada kilka ciekawych dodatków. Są rzeczy, które można kupić za euro w sklepie GameSprite'a. Za każdy uzyskany nowy level, otrzymuje się exp'a, pieniądze i czasami uzbrojenie. Początkowe levele dostają też niewielkie paczki, które udostępniają nowe rzeczy. Przykładowo, za level bodajże 10, dostaje się własnego duszka, który pomaga nam w walce. Potem przy 20 levelu, otrzymuje się mounta, przy levelu 25 dostaje się pomocnicę do walki, a przy np. 30 poziomie, można dostać skrzydła. Dodatkiem urozmaicającym grę, jest też czat, który pozwala nam komunikować się z innymi. Można zakładać grupy, rozmawiać z gildią, lub pisać ogólnikowo z wszystkimi. Nie zapominamy też o codziennych nagrodach za logowanie, mapą pozwalającą na lepszą orientację w terenie, czy codziennych eventów, dzięki którym możemy zdobyć ciekawe itemy, exp'a lub pieniądze.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Teraz może ocena ogólnikowa. Gra graficznie jest dość przyjemna i jeżeli komuś wygląd gry nie musi być idealny, to na spokojnie może zacząć grać. Ścieżka dźwiękowa jest prześliczna i na pewno spodoba się każdemu. Wystarczy lekko ją ściszyć, aby słyszeć swoje własne myśli, a do tego tą niesamowitą muzykę. Jeżeli patrzeć na grę pod względem fabuły, można pomyśleć. Jak wcześniej mówiłam, niektóre elementy dla osób znających podstawowy angielski, może być problemem. Nie mogę tego powiedzieć o sobie, bo byłam na rozszerzonym. Jednak historia ma elementy ciekawe i na pewno wszystkim się spodoba. Gra mechanicznie jest zrobiona dobrze i nie ma tu nic do gadania. W razie problemów ze zrozumieniem misji jest autopilot. Dodatki do gry urozmaicają rozgrywkę i pozwalają na lepsze rozwinięcie swojej własnej postaci.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Lollypolyon

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

4Story Moja recenzjao 4story

Recenzja mambaa
2

CSGO Prime (B2P) Sekrety i ciekawostki, ukryte znaki i inne w skinach! [2#]

Poradnik JestemKacper
3

Crossout Na co zwracać uwagę i jak budować w grze Crossout

Poradnik KacperMalac
4

Paladins Paladins - jedna z lepszych gier free-to-play.

Recenzja AkaiKage
5

My Little Farmies Świetna gra do zarabiania bananków!

Recenzja Conte
6

Battlefield 4 (B2P) OPIS GRY BATTLEFIELD 4

Recenzja piesiooo
7

The Pride of Taern The Pride of Taern - Gildie.

Poradnik Povered
8

Wildstar Wildstar - Czemu taki niedoceniany ??

Recenzja Soemix
9

Dofus Moja luźna recenzja na temat gry "Dofus"

Recenzja marcin072
10

CSGO Prime (B2P) Historia Proplayerów - ScreaM

Recenzja matek091
Chat