Jak to działa

Seafight

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Seafight

Wiele mówi się dzisiaj o tym, że jeśli tylko chcesz, możesz być dosłownie każdym. Serio? A mogę zostać na przykład postrachem mórz i legendą wodnych bitew? Oczywiście, że tak! Wystarczy, że zainstalujesz Seafight na swojej przeglądarce!

Seafight to darmowa gra dostępna na przeglądarki, w której staniesz na czele morskiej floty, a w Twoje ręce zostanie oddanych wiele rodzajów różnych okrętów, które możesz modyfikować wedle swoich upodobań.

Halo, halo! Nie zapędzaj się tak w swoich fantazjach, bo w tej internetowej strategii – jak zresztą w każdej grze – początki nie są zbyt wesołe. Na start dostajesz biednie wyposażony okręt oraz załogę, w skład której wchodzi kilku leszczy morskich, także zanim zostaniesz najstraszniejszym piratem z Karaibów, czeka Cię jeszcze trochę pracy. Mimo wszystko, w miarę ulepszania i poszerzania swojej floty zbudujesz prawdziwe morskie imperium, którego będzie się bał każdy, kto tylko usłyszy jego nazwę.

Dla zwolenników walki w pojedynkę Seafight przygotowało mnóstwo różnych potworów, z którymi staniesz oko w oko. Na Twojej drodze staną naprawdę przebrzydłe kreatury, takie jak np. żółw Gigantur, groźna Serena, czy kałamarnica Octalus. Każda z tych morskich bestii strzeże złota, epickich itemów, a niektóre z nich są na tyle potężne, że jednak w końcu sięgniesz po pomoc innych piratów.

Nie martw się, bo ta morska strategia przeglądarkowa pełna jest takich amatorów wrażeń, jak Ty. Wobec tego staniesz z nimi do walki o tytuł najgroźniejszego pirata rozległych wód. Podczas rozgrywek PvP możesz dokonywać abordażu i łupić statki wroga z drogocennych skarbów – i to jest właśnie najlepsze w tej pirackiej grze.

Planuj, rozwijaj się i walcz na morzach Seafight, a sława prędzej, czy później zapuka do Twoich drzwi.

pełny opis gry
Screeny
Seafight screenshot1 Seafight screenshot2 Seafight screenshot3 Seafight screenshot4 Seafight screenshot5 Seafight screenshot6 Seafight screenshot7 Seafight screenshot8 Seafight screenshot9 Seafight screenshot10
Video

Seafight wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat