Jak to działa

Second Life

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Second Life

Second Life jest znaną grą z gatunku MMORPG, stanowiąca symulację wirtualnego społeczeństwa. Jeżeli jesteś fanem serii The Sims, na pewno zakochasz się w tej wciągającej rozgrywce! Wykreuj od podstaw własnego awatara i poruszaj się w rozległym świecie, wzorowanym na realnym!

Otrzymasz sposobność wykreowania swojego komputerowego „ja” i stworzenia wirtualnej społeczności wspólnie z innymi graczami. To niezwykłe dzieło MMORPG utworzono z naprawdę ogromnym rozmachem, oferując graczom takim jak Ty przeogromny wachlarz metod interakcji z cyfrowym środowiskiem. Możesz zatem zupełnie tak, jak w rzeczywistym świecie, organizować przyjęcia oraz huczne imprezy, pływać, walczyć, robić zakupy bądź pracować. W Second Life możliwe jest również rozbudowanie zewnętrznych i wewnętrznych parametrów swojego awatara – jego aparycji, strojów czy charakteru. Gra to również zaawansowane możliwości prowadzenia konwersacji z innymi uczestnikami zabawy – korzystaj więc z chatów, gestów i wielu zróżnicowanych emocji. Trójwymiarowe środowisko, w którym rozgrywa się akcja gry, z całą pewnością pochłonie Cię na wiele godzin. Zestaw intuicyjnych narzędzi pozwoli Tobie wykazać się inwencją twórczą i tworzyć różnego rodzaju elementy – ubrania, meble, ekskluzywne wille i inne, wielkie budynki. W Second Life istnieje również wiele sposobów (często bardzo oryginalnych) na pozyskiwanie wirtualnej… gotówki. Możesz np. wspólnie ze znajomymi wybudować park rozrywki i pobierać opłaty od osób chcących go odwiedzić.

Chcesz poznać zupełnie inny świat i zawierać wirtualne znajomości? Koniecznie włącz Second Life już teraz!

pełny opis gry
Screeny
Second Life screenshot1 Second Life screenshot2 Second Life screenshot3 Second Life screenshot4 Second Life screenshot5 Second Life screenshot6 Second Life screenshot7 Second Life screenshot8 Second Life screenshot9 Second Life screenshot10
Video

Second Life wymagania

 • Windows XP, Vista, 7, 8
 • Intel Pentium 4 1.8 Ghz
 • 1 GB
 • GeForce 6600 / ATI Radeon 9500
 • 1 GB
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat