Jak to działa
Przejdź do gry Shakes & Fidget
Shakes & Fidget
5.0 2 5799 0
04.03.2021

Poradnik dla początkującyh

Shakes & Fidget jest grą przeglądarkową zaczynamy swoją przygodę od stworzenia jednej z ośmiu postaci: Maga, Zwiadowcy, Wojownika, Berserka, Druida, Łowcy Demonów, Paladyna oraz Zabójcy. Każda klasa ma inną cechę która ich wyróżnia np. Paladyn, Wojownik jak i Berserk to klasy gdzie statystyką główną jest siła.

Natomiast Mag i Druid u nich przeważa inteligencja, Zostają nam jeszcze pozostałe 3 klasy jakimi są Łowca Demonów Zwiadowca oraz Zabójca gdzie cechą dominującą jest zręczność. Każda z postaci ma unikalna zdolność której nie posiada inna np. Wojownik ma swoją tarczę co pozwala mu blokować ataki innych klas jeżeli są to ataki fizyczne jeżeli jednak chodzi o maga to niestety jest to niemożliwe tutaj wojownik może wygrać tylko czystymi obrażeniami. Zwiadowca z kolei nie może blokować ale może unikać ataków przeciwnika zarówno jak i zabójca warto też dodać że zabójca jako jedyna postać ma dwie bronie do dyspozycji, unik nie działa w przypadku starcia zwiadowcy z magiem. Paladyn za to ma umiejętność jaką jest "ognista kula" wypuszcza takową kule w stronę przeciwnika na początku walki ta kula nie może zranić maga, oraz paladyn ma dużo pancerza co pozwala mu dużo wytrzymać . Berserk jest to postać której umiejętnością specjalną jest szał gdy berserk wpadnie w szał może atakować atak za atakiem. Łowca Demonów jest to klasa która jako jedyna potrafi się wskrzesić po przegranej walce nie działa również w przypadku starcia z magiem. Druid jest to jedna z ciekawszych postaci powiedzmy że jest to 2 w 1 druid ma ataki magiczne ale jeżeli założymy na niego jedną z 2 masek jaką jest maska niedźwiedzia co nadaje mu cechy wojownika jest wtedy trochę wytrzymalszy ale ma mniejsze obrażenia natomiast maska kota nadaje mu zdolności zwiadowcy ma większe obrażenia ale mniej wytrzymałości jednak gdy będziemy chcieli zawalczyć druidem bez żadnej maski jest to po prostu nie opłacalne ponieważ wtedy ta postać nic nie bije oraz ma mało punktów życia. Mag jest to postać która nie ma specjalnej umiejętności ale za to nie nie ma szansy na żadne uniki bądź blokowanie po prostu czyste obrażenia.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Robiąc zadania w karczmie dostajemy EXPa oraz Golda którego możemy rozdysponować w statystyki czasem trafią nam się przedmioty które możemy założyć na siebie bądź sprzedać jeśli nam nie odpowiadają takowe przedmioty możemy również zakupić w zbrojowni bądź gabinecie magii. Początek nie jest może najłatwiejszy bo będziemy słabi ale wystarczająco silni aby robić zadania w karczmie co pozwoli nam dość szybko wyjść z etapu początkowego do średnio zaawansowanego. Jeżeli chodzi o rozdysponowywanie Golda w statystyki to ważne jest to by inwestować w statystykę główną swojej postaci jak i wytrzymałość oraz też trochę w szczęście ponieważ cios krytyczny może zdecydować o tym czy wygramy walkę w późniejszym etapie naszej gry oraz polecam też inwestować w inne statystyki które nie są potrzebne dla naszej postaci ale pomagają nam w przypadku starcia z inną postacią podnoszą nam odporność czy też zmniejszone obrażenia. Polecam też wynająć sobie na początek jakiegoś wierzchowca w stajni to pozwoli nam skrócić czas naszej podróży oraz wykonywać więcej zadań w karczmie co automatycznie daje nam więcej EXPa oraz Golda.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Jeżeli chodzi o późniejszy etap naszej gry koło 100 lvl zaczyna się dopiero gra gdy już będziemy mieć naszą postać dobrze ubraną oraz rozwiniętą jeżeli chodzi o statystyki. Jeżeli osiągniemy 25 lvl odblokuje nam się możliwość rozwijania "Twierdzy" co pozwoli nam zbieranie surowców w niej większy skarbiec = większy plecak

koszary co umożliwią nam szkolenie wojska i najeżdżanie na inne twierdzę żeby zdobywać surowce, natomiast ważne jest to aby w pierwszej kolejności rozwijać twierdzę bo to pozwoli nam na aktualny poziom naszej twierdzy ulepszyć wszystkie budynki znajdujące się tam. Na zmianę z twierdzą powinniśmy ulepszać "Kwaterę robotników" to pozwoli nam na skrócenie czasu budowy innych budynków. Ważne jest też dla nas jako graczy abyśmy ulepszali kopalnie klejnotów to pozwoli nam na wydobywanie klejnotów co zbustuje nasze statystyki. Jeżeli odblokujemy twierdzę będziemy mogli w zadaniach w karczmie czy to też w zbrojowni bądź w gabinecie magii znaleźć przedmioty ze slotami na klejnot które będziemy wydobywać w naszej kopalni.

5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez oskar1421

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak najłatwiej zdobyć robuxy

Poradnik OnlyMyPerson
2

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl] Free robux

Video Mr Gracjan
3

Metin2 Jak grać postacią *Sura Wp*

Poradnik SasukeArabi
4

World of Tanks World of Tanks - Czy to najlepsza gra z tematyką wojenną?

Recenzja ★✘нαcкεd✘★™
5

CSGO Prime (B2P) Jak awansować na wyższą rangę według moich doświadczeń w CS:GO!

Tutorial barto1k
6

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
7

Roblox ROBLOX Recenzja Epic Minigames , Zombie Rush , Silent Assassin

Recenzja Dziadek_Wiesia
8

Silence is defending - o narracji w grach

Poradnik LiquidSnake
9

Crossout Crossout - MMO z możliwością zdobycia bananków

Recenzja Gremlininio
10

Panie i panowie, oto lordowie. Recenzja scenariusza Uchodźcy do Frostpunk

Recenzja Tybero
Chat