Jak to działa
Przejdź do gry Shakes & Fidget
Shakes & Fidget
5.0 1 1245 0
10.06.2017

Stworzyłem postać, co dalej?

W Poprzednim poradniku pokazałem jak stworzyć „Idealną postać”. Jednak teraz gdy już mamy postać co dalej? Otóż gdy już posiadamy naszą postać można zając się tym co oferuje nam sama gra czyli zadaniami, walkami na arenie, twierdzą bądź lochami jednak nie wszystkie są od razu odblokowane tak jak podstawowe zadania czy walki na arenie możemy wykonywać od samego początku gry tak lochy możemy odblokować zdobywając specjalne klucze z zadań które możemy wykonywać codziennie, a zaś twierdzę odblokowujemy wbijając 25 poziom postaci i wykupując za 100 złota pierwszy poziom Twierdzy. Czym jest twierdza? Otóż jak sama nazwa może wskazywać jest to twierdza naszej postaci którą rozbudowujemy przy pomocy złota zdobytego z zadań bądź walk na arenie oraz surowców które zaś uzyskujemy dzięki kamieniołomom oraz chatom drwali bezpośrednio z twierdzy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Co udostępnia na Karczma? Karczma to podstawowe miejsce które będziemy odwiedzać gdy tylko zalogujemy się do gry ponieważ to właśnie w karczmie będziemy brać udział w zadaniach z których otrzymujemy złoto, doświadczenie, przedmioty czy nawet grzyby! (waluta premium). Jak dobierać odpowiednie zadania? Otóż to też nie jest tak oczywiste jak może się wydawać większość nowych graczy wybiera zadania z największą ilością doświadczenia co jest ogromnym błędem gdyż wraz z poziomem postaci rośnie też poziom trudności zadań a nasze statystki stoją w miejscu, dlatego właśnie polecam wykonywać zadania z największą ilością złota za które będziemy mogli ulepszyć statystyki naszej postaci oraz kupić leprze przedmioty. Czasem też można doświadczyć eventów które dają różne bonusy akurat na zdjęciu powyżej trwa event który zwiększa szanse na zdobycie grzybków z zadań oprócz niego można także natrafić na event zwiększający ilość zdobywanego doświadczenia (i to właśnie wtedy radzę brać zadania z największym współczynnikiem doświadczenia) oraz tzw. Epicki weekend który zwiększa naszą szansę na epickie przedmioty.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Lochy to właśnie jest to miejsce gdzie będziemy zdobywać najlepsze przedmioty dla naszej postaci jednak to też nie jest takie prosta, tak jak uprzednio napisałem aby odblokować dany loch należy znaleźć klucz do niego w zadaniach, znaleźć klucz to jednak prosta sprawa ponieważ już w samym lochu czekają na nas potężne potwory na wysokich poziomach. Czy warto wykonywać lochy? Odpowiedź jest prosta Tak ponieważ z nich zdobędziesz przedmioty dzięki który nasza postać stanie się potężna i będzie zdolna mierzyć się z postaciami innych graczy na Arenie. Co daje arena? Arena jest to jedyne miejsce gdzie będziemy mogli podnieść naszą „cześć” i zajmować wyższe miejsce w „Sali chwały” jednak uważajcie im wyżej jesteście w rankingu tym więcej osób będzie chciała z wami walczyć. Za arenę polecam zabrać się dopiero od około 25 poziomu doświadczenia ponieważ mniej więcej wtedy nasza postać zaczyna stawać się gotowa na pojedynki z innymi graczami.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Devisdbx

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Jak zarobić mając AWP | Asiimov (Battle Scard)?!

Poradnik JestemKacper
2

CSGO Prime (B2P) Bunnyhop - CS:GO Poradnik (Podstawy)

Poradnik JestemKacper
3

CSGO Prime (B2P) Przed nami MAJOR w Krakowie, a wcześniej kwalifikacje.

Poradnik lynnSSky
4

CSGO Prime (B2P) Natus Vincere - krótka historia i opis drużyny

Recenzja wzarek
5

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS MOBILE NA PC

Poradnik HansOmen
6

Co wycięto z oryginalnej trylogii Gothic ? Część 5 Gothic 3

Recenzja Tybero
7

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - najnowsze aktualizacje (wrzesień - grudzień 2021)

Recenzja Sylwiszel
8

Roblox Roblox - Adopt Me! - Historia, Rozgrywka i Event!

Recenzja Zvzaa
9

Jak oszczędzić na kupnie gier.

Poradnik Banankowiec2453
10

League of Legends Yuumi - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
Chat