Jak to działa
SKILL - Special Force 2

SKILL - Special Force 2

SKILL - Special Force 2
4.5 (ocen: 80)
Graj Wymień walutę
Opis

Nie chcesz wiecznie grać w CS: GO i szukasz gry, która mogłaby Cię skutecznie oderwać od niej? W takim razie warto, abyś sprawdził SKILL: Special Force 2 – strzelaninę z perspektywy FPP, która działa na zasadzie free-to-play.

Ten drużynowy FPS przeznaczony jest dla maksymalnej liczby szesnastu graczy. Wasze drużyny zmierzą się ze sobą w kilku rozbudowanych trybach gry. Przede wszystkim, w SKILL staniesz do walki w standardowym Deathmatchu bez żadnych skomplikowanych zasad – tylko Ty, Twoja drużyna i wróg, którego trup ma się słać gęsto. Survival z kolei przeniesie Cię w sytuację, w której będziecie musieli bronić się przed trzydziestoma falami przeciwników wraz z pozostałymi graczami. Jest wreszcie Seizure i Escape, w których chodzi o aktywowanie radiostacji i dostanie się do punktu ewakuacyjnego oraz o przechwyt tajnych danych. Nie wszystkie tryby są jednak przeznaczone dla szesnastu graczy – niektóre z nich dostępne są maksymalnie dla czterech graczy.

W tej wciągającej strzelaninie zostały odwzorowane elementy współczesnego ekwipunku jednostek specjalnych, więc jeśli jesteś pasjonatem militariów, na pewno rozpoznasz dostępne w grze bronie, czy elementy wyposażenia ochronnego. SKILL to także eSport, więc są tu też funkcje specjalnie dostosowane do tego typu rozgrywek.

Jeśli chodzi o silnik graficzny, to ten FPS operuje na trzeciej generacji silnika Unreal Engine, dzięki czemu gra wygląda apetycznie dla oka, biorąc pod uwagę, że jest to produkcja darmowa.

Wciel się w jednostki specjalne z różnych stron świata i dołącz do reszty graczy w emocjonujących potyczkach zbrojnych!

pełny opis gry
Screeny
SKILL - Special Force 2 screenshot1 SKILL - Special Force 2 screenshot2 SKILL - Special Force 2 screenshot3 SKILL - Special Force 2 screenshot4 SKILL - Special Force 2 screenshot5 SKILL - Special Force 2 screenshot6 SKILL - Special Force 2 screenshot7 SKILL - Special Force 2 screenshot8 SKILL - Special Force 2 screenshot9 SKILL - Special Force 2 screenshot10
Video
Podobne gry