Jak to działa
SKILL - Special Force 2

SKILL - Special Force 2

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis SKILL - Special Force 2

Nie chcesz wiecznie grać w CS: GO i szukasz gry, która mogłaby Cię skutecznie oderwać od niej? W takim razie warto, abyś sprawdził SKILL: Special Force 2 – strzelaninę z perspektywy FPP, która działa na zasadzie free-to-play.

Ten drużynowy FPS przeznaczony jest dla maksymalnej liczby szesnastu graczy. Wasze drużyny zmierzą się ze sobą w kilku rozbudowanych trybach gry. Przede wszystkim, w SKILL staniesz do walki w standardowym Deathmatchu bez żadnych skomplikowanych zasad – tylko Ty, Twoja drużyna i wróg, którego trup ma się słać gęsto. Survival z kolei przeniesie Cię w sytuację, w której będziecie musieli bronić się przed trzydziestoma falami przeciwników wraz z pozostałymi graczami. Jest wreszcie Seizure i Escape, w których chodzi o aktywowanie radiostacji i dostanie się do punktu ewakuacyjnego oraz o przechwyt tajnych danych. Nie wszystkie tryby są jednak przeznaczone dla szesnastu graczy – niektóre z nich dostępne są maksymalnie dla czterech graczy.

W tej wciągającej strzelaninie zostały odwzorowane elementy współczesnego ekwipunku jednostek specjalnych, więc jeśli jesteś pasjonatem militariów, na pewno rozpoznasz dostępne w grze bronie, czy elementy wyposażenia ochronnego. SKILL to także eSport, więc są tu też funkcje specjalnie dostosowane do tego typu rozgrywek.

Jeśli chodzi o silnik graficzny, to ten FPS operuje na trzeciej generacji silnika Unreal Engine, dzięki czemu gra wygląda apetycznie dla oka, biorąc pod uwagę, że jest to produkcja darmowa.

Wciel się w jednostki specjalne z różnych stron świata i dołącz do reszty graczy w emocjonujących potyczkach zbrojnych!

pełny opis gry
Screeny
SKILL - Special Force 2 screenshot1 SKILL - Special Force 2 screenshot2 SKILL - Special Force 2 screenshot3 SKILL - Special Force 2 screenshot4 SKILL - Special Force 2 screenshot5 SKILL - Special Force 2 screenshot6 SKILL - Special Force 2 screenshot7 SKILL - Special Force 2 screenshot8 SKILL - Special Force 2 screenshot9 SKILL - Special Force 2 screenshot10
Video
Podobne gry
Discord