Jak to działa

Skyforge

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Skyforge

W Skyforge, niezwykle popularnym MMORPG, staniesz się nieśmiertelnym wojownikiem! Tutejsi bohaterowie to herosi, którzy stali się prawdziwymi bogami, budzącymi podziw oraz poparcie pośród zwyczajnych ludzi. Oczywiście, aby przyciągnąć tłumy do swojej boskiej kreacji należy rozwijać swoją postać oraz zdobywać coraz to potężniejsze moce. Głównym obowiązkiem użytkowników jest walka z nadciągającymi armiami w celu ochrony porządku swojego świata. Skyforge poza oryginalną fabułą umożliwia dostęp do więcej niż kilkunastu różnych klas.

Gra oferuje bogaty schemat postępu postaci, podczas gdy Ascension Atlas daje szansę na zmianę klasy w dowolnym momencie. Potrzebujesz więcej wrażeń. Weź udział w krwawych bitwach z innymi graczami! Ciesz się trybami PvP i PvE ;) Oferowane w Skyforge zintegrowane serwisy społecznościowe, czynią go idealnym miejscem dla każdego.

Łącząc elementy fantasy i elementy akcji, planeta Aelion charakteryzuje się stałą, ale podzieloną na instancje mapą. Gra została wydana po raz pierwszy w 2015 roku i oferuje mapy PvP dla od 6 do 24 graczy. Dostępne tryby Capture the Flag, Team Deathmatch, Free-for-All i Payload dostarczą masę zabawy na długie godziny. Skyforge wyróżnia się wysoką jakością wizualizacji i ciekawym, nastrojowym soundtrackiem muzyką. Do Twojej dyspozycji jest szeroki wachlarz broni. Wraz z postępem w grze rosnąć będzie również Twój prestiż ;) Na co czekasz? Zanurz się w porywającym, brutalnym świecie Skyforge jeszcze dziś.

pełny opis gry
Screeny
Skyforge screenshot1 Skyforge screenshot2 Skyforge screenshot3 Skyforge screenshot4 Skyforge screenshot5 Skyforge screenshot6 Skyforge screenshot7 Skyforge screenshot8 Skyforge screenshot9 Skyforge screenshot10
Video

Skyforge wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • Intel Pentium Dual CPU E2160 1.80 GHz.
 • 2 GB
 • NVIDIA GeForce 8600 GTS / Intel HD Graphics 3000 / Radeon HD 4650.
 • 20 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat