Jak to działa
Przejdź do gry Smite
Smite
5.0 1 1254 0
03.11.2017

Odyseja 2018 - Pożar w Świątyni

Tym razem przenosimy się z deszczowych (to wszystko wina Hebo XD) Chin do Świątyni Ganeshy. Ares wraz z Izanami zawędrowali tutaj szukając Anubisa – oskarżanego za zabójstwo Zeusa. Nie pomylili się. Ares spalił świątynie, a bóg zmarłych spróbował im uciec, lecz tym razem wpadł we wrogie sidła.
To tak w skrócie.
Po zarysie fabularnym czas na opis zmian w aktualizacji 4.21. Tak jak od początku Odysei do gry zostanie dodana ekskluzywna zawartość, którą będzie można kupić przez 2 tygodnie o 20% taniej. Tym razem będzie to stylizowany na mamuta skin do Ganeshy (400 gems) oraz nowy i lekko kojarzący się z kosmicznym skinem Freji Exterminator Kali (400 gems). Poza tym w grze pojawi się nowa skrzynia a w niej warta wysokiej ceny skórka do Arachny czy też do Nemesis. Nowością jest, że Hi-rez zmienia sposób otrzymywania nagrody ze skrzyni. Nie wiadomo czy to zostanie na dłużej, ale tym razem płacąc 200 gems mamy do wyboru JEDEN z TRZECH wylosowanych przedmiotów. Brzmi nieźle.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Wraz z aktualizacją 4.21 do gry dostanie dodany nowy Adventure wraz z zawartością premium. Nie posiadam informacji czy darmowy udział pozwoli zdobyć nam jakąś nagrodę, mimo wszystko za 800 gems otrzymamy limitowany awatar, temat muzyczny, ekran logowania i dwa naprawdę dobre skiny. Stylizowanego na Disneyową Bestię Cernunnosa oraz wyglądającego niczym z Thief Lokiego. Tak, Lokiego! Dla Odysejowych kolekcjonerów na horyzoncie pojawia się nowa nagroda. Za 52500 punktów otrzymacie wyjątkowy i najprawdopodobniej ruchomy podest z motywu najnowszego skina do Ullra Ogień i Lód nad którym ciągle pracują graficy. Jego aktualny wygląd dostępny jest na twitterze SMITE. Zalukajcie w wolnej chwili. Masterki Kali doczekały się remodelu i teraz bogini wygląda naprawdę dobrze. Przy okazji twórcy dodali do niej nową emotkę - Taniec.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Hi-rez popracował także nad umiejętnościami Bogów oraz benefitami przedmiotów i tak od aktualizacji 4.21 Kamień Fal będzie tańszy o 200 golda, a Relic Dagger da o 50 życia więcej. Agni otrzyma niewielkiego buffa do szybkości ataku. Daji będzie twardsza za sprawą zwiększonego bazowego życia (425 do 440). Umiejętność ostateczna Izydy zada większe obrażenia w early game ale nic nie zmieni się na 20 lvl. Bazowa siła ultimate ciągle będzie wynosić 320. Janus dostanie solidnego buffa. Jego umiejętności otrzymają większe skalowanie oraz podniesie się ich moc. Tak, tak. Ultimate dopiero teraz będzie zabójczy. Aż strach będzie trafić na niego na midzie. Zmiany w skalowaniu dotknęły także Ullra. Aktualizacja 4.21 wchodząca w życie 7.11.2017 wprowadzi nowy tryb rozgrywki, nowe wartościowe skiny. Jedynie portfel płacze coraz głośniej :)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Feresh

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

War Thunder War Thunder - Wojenny grom

Recenzja FilipAl
2

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
3

Minecraft - recenja Marcina

Recenzja Zuwix
4

Throne: Kingdom at War Średniowieczna Dominacja

Recenzja szeremere
5

Enemy Front - Gra o powstaniu warszawskim z dużym, niestety dość zmarnowanym potencjałem

Recenzja Wiktor0204
6

Gry na komputer - jak stały się tak popularne?

Recenzja GamerBlood
7

CSGO Prime (B2P) Skiny do granatów i całkowicie nowe rangi

Poradnik TalvinPL
8

League of Legends League of Legends - jak stać się pro?

Poradnik Davey
9

Nightmares from the Deep 3 : Davy Jones hit, mit czy kit?

Recenzja _SkyLone
10

Forge of Empires Poradnik jak zacząć gre w Forge of Empires

Poradnik StorkTort
Chat