Jak to działa
Przejdź do gry Smite
Smite
5.0 1 1450 0
03.11.2017

Odyseja 2018 - Pożar w Świątyni

Tym razem przenosimy się z deszczowych (to wszystko wina Hebo XD) Chin do Świątyni Ganeshy. Ares wraz z Izanami zawędrowali tutaj szukając Anubisa – oskarżanego za zabójstwo Zeusa. Nie pomylili się. Ares spalił świątynie, a bóg zmarłych spróbował im uciec, lecz tym razem wpadł we wrogie sidła.
To tak w skrócie.
Po zarysie fabularnym czas na opis zmian w aktualizacji 4.21. Tak jak od początku Odysei do gry zostanie dodana ekskluzywna zawartość, którą będzie można kupić przez 2 tygodnie o 20% taniej. Tym razem będzie to stylizowany na mamuta skin do Ganeshy (400 gems) oraz nowy i lekko kojarzący się z kosmicznym skinem Freji Exterminator Kali (400 gems). Poza tym w grze pojawi się nowa skrzynia a w niej warta wysokiej ceny skórka do Arachny czy też do Nemesis. Nowością jest, że Hi-rez zmienia sposób otrzymywania nagrody ze skrzyni. Nie wiadomo czy to zostanie na dłużej, ale tym razem płacąc 200 gems mamy do wyboru JEDEN z TRZECH wylosowanych przedmiotów. Brzmi nieźle.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Wraz z aktualizacją 4.21 do gry dostanie dodany nowy Adventure wraz z zawartością premium. Nie posiadam informacji czy darmowy udział pozwoli zdobyć nam jakąś nagrodę, mimo wszystko za 800 gems otrzymamy limitowany awatar, temat muzyczny, ekran logowania i dwa naprawdę dobre skiny. Stylizowanego na Disneyową Bestię Cernunnosa oraz wyglądającego niczym z Thief Lokiego. Tak, Lokiego! Dla Odysejowych kolekcjonerów na horyzoncie pojawia się nowa nagroda. Za 52500 punktów otrzymacie wyjątkowy i najprawdopodobniej ruchomy podest z motywu najnowszego skina do Ullra Ogień i Lód nad którym ciągle pracują graficy. Jego aktualny wygląd dostępny jest na twitterze SMITE. Zalukajcie w wolnej chwili. Masterki Kali doczekały się remodelu i teraz bogini wygląda naprawdę dobrze. Przy okazji twórcy dodali do niej nową emotkę - Taniec.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Hi-rez popracował także nad umiejętnościami Bogów oraz benefitami przedmiotów i tak od aktualizacji 4.21 Kamień Fal będzie tańszy o 200 golda, a Relic Dagger da o 50 życia więcej. Agni otrzyma niewielkiego buffa do szybkości ataku. Daji będzie twardsza za sprawą zwiększonego bazowego życia (425 do 440). Umiejętność ostateczna Izydy zada większe obrażenia w early game ale nic nie zmieni się na 20 lvl. Bazowa siła ultimate ciągle będzie wynosić 320. Janus dostanie solidnego buffa. Jego umiejętności otrzymają większe skalowanie oraz podniesie się ich moc. Tak, tak. Ultimate dopiero teraz będzie zabójczy. Aż strach będzie trafić na niego na midzie. Zmiany w skalowaniu dotknęły także Ullra. Aktualizacja 4.21 wchodząca w życie 7.11.2017 wprowadzi nowy tryb rozgrywki, nowe wartościowe skiny. Jedynie portfel płacze coraz głośniej :)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Feresh

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Diablo III (B2P) Diablo III - czyli jedna z lepszych produkcji jakie znam.

Recenzja kabev1
2

Największym zagrożeniem dla metra są czarni... ? Recenzja Metro 2033 Redux

Recenzja Tybero
3

Wole kontrrewolucje ! Homefront: The Revolution

Recenzja Tybero
4

World of Tanks Najlepsze czołgi na początek rozgrywki porady

Poradnik Hasający
5

War Thunder Szwedzkie czołgi zmierzają w kierunku War Thunder

Poradnik Gasior15
6

War Thunder War Thunder - Wojenny grom

Recenzja FilipAl
7

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
8

Throne: Kingdom at War Średniowieczna Dominacja

Recenzja szeremere
9

Gry na komputer - jak stały się tak popularne?

Recenzja GamerBlood
10

War Thunder Jest dużo takich gier, jednak ta jest niepowtarzalna.

Recenzja AngryPanda
Chat