Jak to działa
SoulWorker

SoulWorker

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis SoulWorker

Szukasz prawdziwego slashera rodem z nurtu anime? Nie mogłeś trafić lepiej! Daj się wciągnąć do świata SoulWorkera, w którym każdy fałszywy krok może zwiastować Twoją zgubę. Wraz z grupą nastolatków odwiedzisz miasto Cloudrealm, które nie przypomina już potęgi zza czasów swojej dawnej świetności. Twoim zadaniem będzie stawienie czoła hordom demonów zamieszkałych to wyludnione miejsce. Wraz z postępem w grze dowiesz się, co przyczyniło się do upadku Cloudrealm oraz jak odwrócić skutki katastrofy.

W SoulWorker będziesz przemierzał kolejne sektory miasta w celu oczyszczenia ich z krwiożerczych kreatur. Widok ukazany zza pleców bohatera ułatwia obserwację całego otoczenia. Twórcy oddali do użytku również strefy neutralne, gdzie natkniesz się na innych graczy lub postaci niezależne, z którymi będziesz mógł rozmawiać lub handlować ekwipunkiem.

Kooperacja jest bardzo ważnym elementem całej zabawy. Niektóre, bardziej wymagające zadania fabularne nierzadko rzucą Cię w wir zaciętej walki z silniejszymi przeciwnikami, a co za tym idzie wraz z kompanami łatwiej zdobędziesz upragnione zwycięstwo.

Do swojej dyspozycji otrzymasz aż cztery klasy postaci inspirowane estetyką anime - w tym m.in. Soulum Sword, Mist Scythe, Gun Jazz oraz Howling Guitard. Każda z nich charakteryzuje się specjalnym uzbrojeniem oraz emocjami, służącymi do zasilania mocy broni. Jeśli zapragniesz zmienić wygląd swojej postaci kolekcjonuj zestawy ubrań. Mimo, że nie mają realnego wpływy na statystyki bohaterów potrafią sprawić, że wyróżnisz się z tłumu.

pełny opis gry
Screeny
SoulWorker screenshot1 SoulWorker screenshot2 SoulWorker screenshot3 SoulWorker screenshot4 SoulWorker screenshot5 SoulWorker screenshot6 SoulWorker screenshot7 SoulWorker screenshot8 SoulWorker screenshot9 SoulWorker screenshot10
Video
Podobne gry
Discord