Jak to działa

SoulWorker

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis SoulWorker

Ash Of Gods jest taktyczną grą RPG z elementami karcianymi. Miejscem Twojej przygody stanie się świat Terminium, inspirowany średniowieczną Europą. Przez 700 lat mieszkańcy tej niezwykłej krainy cieszyli się względnym spokojem, jednak teraz ludzkość musi zmierzyć się z pojawieniem się przedstawicieli obcej rasy – są to Żniwiarze, planujący zniszczyć cywilizację. Czy zdążysz im zapobiec i powstrzymasz zagrożenie?

Razem z drużyną bohaterów będziesz podróżować po świecie za pośrednictwem mapy, rozmawiać z napotkanymi po drodze postaciami oraz wypełniać zlecone przez nich zadania – warto je wykonywać, ponieważ zapewniają punkty doświadczenia dla Twojej postaci. To przekłada się z kolei na rozwinięcie Twoich zdolności oraz odkrywania coraz ciekawszych elementów gry. Przed Tobą liczne sytuacje, w których niejeden raz będziesz zmuszony podjąć trudną decyzję – każda może wpłynąć na przebieg fabuły oraz losy poszczególnych bohaterów. Pamiętaj jednak o tym, że nawet główni bohaterowie nie są nietykalni – ich ewentualna śmierć wcale nie oznacza końca rozgrywki! Historia bowiem będzie się toczyć… dalej. Ash Of Gods zachęca do podejmowania ryzyka w walce oraz w trakcie podróży. Pójście na skróty może czasami nie będzie rozsądne, ale pozwoli zaoszczędzić Tobie cenne zasoby – jak więc zadecydujesz o własnym losie?

Klasyczne tury rozgrywają się w grze na planszach podzielonych na kwadraty, po których przemieszczają się wojownicy. Każda postać posiada przypisaną klasę, która wpływa na statystyki oraz zdolności bojowe. O zwycięstwie zadecyduje dobranie odpowiedniej taktyki. Jesteś więc gotów na starcie… ostateczne?

pełny opis gry
Screeny
SoulWorker screenshot1 SoulWorker screenshot2 SoulWorker screenshot3 SoulWorker screenshot4 SoulWorker screenshot5 SoulWorker screenshot6 SoulWorker screenshot7 SoulWorker screenshot8 SoulWorker screenshot9 SoulWorker screenshot10
Video

SoulWorker wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • Intel Core2 duo E8300
 • 2 GB
 • Geforce GT440 / Radeon HD 4850
 • 4 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat