Jak to działa
Przejdź do gry Star Stable
Star Stable
5.0 1 477 0
15.09.2022

Star Stable- Dlaczego warto zagrać?

Star Stable to gra o koniach, która ma naprawdę rozbudowaną fabułę. Gram w nią około 8 lub więcej lat. Mam dwa konta, z 21 lv. i z 17. Pierwsze konto jest teraz mojej siostry, lecz od tego się zaczęło. Kiedyś w wielkanoc zachciałam zagrać w coś innego, i zobaczyłam ,,Star Stable Online''. Zainstalowałam tę gre od razu. Poczułam, że to coś dla mnie. Od tego czasu nadal gram w tą grę, lecz dużo się zmieniła. Nadal sądze, że jest warta zainstalowania. Pytasz- Dlaczego? Otóż w tym oto artykule napiszę ci, dlaczego warto to zrobić!


Nr. 1 FABUŁA

Jak już mówiłam, fabuła jest rozbudowana. Jest 4 ,,Jeźdźcy dusz'' i chronią oni Jorvik (Ta wyspa na której odbywa się nasza rozgrywka), i my im pomagamy. ,,Niebezpieczne przygody'' - Tak, jeżeli to sobie wyobrazić w prawdziwym życiu, to chyba nikt niechciałby w tym uczestniczyć, lecz w grze jest to pokazane bardziej ,,Family Friendly'' że tak to ujme. Tak czy siak, fabuła naprawdę mi się podoba i myślę że nie tylko mi.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Pewnie się zastanawiasz co to jest za zdjęcie na górze? To Pandoria. Czyli w skrócie odległy świat w którym nic nie jest oczywiste. Ciekawe, prawda? Niektóre zadania fabularne są odgrywane w tym oto miejscu, nie wiem jak wam, ale mi ono przypadło do gustu. Pierwszy raz gdy przyjechałam w to miejsce, było wtedy, kiedy razem z Jeźdźcami Dusz próbowaliśmy uratować czwartego Jeźdźca- Anne. Została ona uwięziona w wielkim krysztale właśnie umieszczonym w Pandorii. Już się nie rozpisuje, tylko przechodzę do kolejnego punktu.


Nr. 2 MAPA

Mapa Jorviku jest dość spora, z resztą zdjęcie będziecie mieć na dole. Miejsca takie jak Jodłowy Gaj, Dolina Ukrytych Dinozaurów czy Dolina Złotych Wzgórz są naprawdę piękne, lecz jest ich o wiele więcej. Słyszałam, że jeszcze ją mają powiększyć i dodać nowe miejsca. Nie mogę się doczekać! Półwysep Południowego Kopyta to jedno z moich ulubionych miejsc, i gdy dołączysz do tej gry, napewno któreś z nich ci się spodoba!

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Jak widzicie, na górze jest porównanie ze starą mapą i obecną. Widać różnicę, prawda? Lecz miejsca i fabuła to nie wszystko co w tej grze zachęciło mnie do grania. Konie. Kolekcjonowanie koni. Na koncie z 21 lv. posiadam ok. 40-50 koni jak nie więcej. Na moim obecnym może z 15-25 lecz sądzę że to nadal dużo. Trenowanie koni też zawsze lubiłam. Trenowanie koni to robienie wyścigów, które dają PD dla konia na którym jesteśmy, i maksymalny poziom to 15. Nie przedłużając, przechodzimy to OSTATNIEGO punktu.


Nr. 3 KONIE

Kolekcjonowanie i trenowanie koni to zajęcie które chyba każde lubi w SSO (Skrót od Star Stable Online). Wyścigów jest ogromna ilość. Od Moorland po Dziki las, który niestety nie jest umieszczony na mapie wyżej, ponieważ to dość nowy teren. Gdzie można kupić te konie? Tak naprawdę to.. WSZĘDZIE! (prawie) Chociaż są wyjątki tak jak Dolina Ukrytych Dinozaurów i Moorland. Tak samo jak Jarlaheim ale to chyba nikogo nie zdziwi, bo to miasto.


I tak kończymy ten Artykuł! Mam nadzieję że zachęciłam was do grania w SSO, Pozdrawiam cieplutko i powodzenia z ratowaniem Jorviku!

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Buenosława

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Alter Ego: Labirynt Wyborów - Gra, Która Kreuje Życiową Symfonię

Recenzja Pawełki.PL
2

CSGO Prime (B2P) Tutorial dla początkujących

Poradnik marcin072
3

Eternal Edge+ Prologue Eternal Edge+ Prologeu

Recenzja xMiraSx
4

MovieStarPlanet MSP Ocena gry MSP- wady i zalety, czy warto?

Recenzja KiriKola200
5

Crossout Krótka recenzja Crossout

Recenzja Kowalus93
6

Doggi-Game - Jak zarobić $dgl?

Poradnik yeonrie
7

Star Stable Star strable - ogólne informacje

Tutorial Golden1772
8

Roblox Co to jest gra Roblox? Informacje, ciekawostki oraz wiele innych :)

Recenzja Kapitan c
9

Trine 2- platformówka to już nie martwy gatunek

Recenzja Boomboxpl
10

League of Legends Zyra - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
Chat