Jak to działa
Star Trek: Alien Domain

Star Trek: Alien Domain

Star Trek: Alien Domain
3.7 (ocen: 15)
Graj Wymień walutę
Opis

Jesteś wiernym fanem uniwersum Star Treka a jednocześnie szukasz ekscytującej strategii MMO, w którą możesz grać z poziomu przeglądarki? Stań do walki u boku Federacji ludzi lub Klingonów i zmierz się z innymi graczami o dominację na mapie Fluidic Space!

Alien Domain to kolejna gra w realiach Star Treka, która opisuje zupełnie odrębną historię, a jej akcja rozgrywa się w owianym tajemnicą regionie Fluidic Space. Walka o wpływy toczy się pomiędzy Zjednoczoną Federacją Planet i Imperium Klingonów.

Zakładaj kolonie, które będziesz później rozbudowywać przy pomocy dostępnych w grze surowców. T tej fascynującej grze online odkryjesz najnowsze technologie, wybudujesz konstrukcje dające Ci różnego rodzaju przywileje, a przede wszystkim rozwiniesz potężną flotę, która pomoże Ci przeciwstawić się pozostałym graczom. Bierz udział w pojedynczych potyczkach lub dołącz do masywnych rajdów na kolonie swoich wrogów.

W Star Trek: Alien Domain dołączysz do gildii, w których będziesz walczyć o prestiż wraz pozostałymi klanami. Do Twojej dyspozycji zostanie oddany szeroki arsenał broni i statków kosmicznych, wśród których znajdziesz charakterystyczne dla filmów i seriali krążowniki. Jeśli czujesz, że masz w sobie pierwiastek twórczy, możesz zająć się również tworzeniem własnych statków – to od Ciebie zależy, którą ścieżką podążysz.

Nie musisz ściągać żadnych klientów, ani mieć potężnej maszyny, aby grać w Star Trek: Alien Domain, ponieważ ta strategia dostępna jest z poziomu przeglądarki, a oprawa graficzna 2D sprawia, że gra nie ma wygórowanych wymagań jeśli chodzi o sprzęt.

Już dziś dołącz do świata Star Trek i pokaż tysiącom graczy, kto rządzi w komosie!

pełny opis gry
Screeny
Star Trek: Alien Domain screenshot1 Star Trek: Alien Domain screenshot2 Star Trek: Alien Domain screenshot3 Star Trek: Alien Domain screenshot4 Star Trek: Alien Domain screenshot5 Star Trek: Alien Domain screenshot6 Star Trek: Alien Domain screenshot7 Star Trek: Alien Domain screenshot8 Star Trek: Alien Domain screenshot9 Star Trek: Alien Domain screenshot10
Video
Podobne gry