Jak to działa

Star Trek: Alien Domain

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Star Trek: Alien Domain

Jesteś wiernym fanem uniwersum Star Treka a jednocześnie szukasz ekscytującej strategii MMO, w którą możesz grać z poziomu przeglądarki? Stań do walki u boku Federacji ludzi lub Klingonów i zmierz się z innymi graczami o dominację na mapie Fluidic Space!

Alien Domain to kolejna gra w realiach Star Treka, która opisuje zupełnie odrębną historię, a jej akcja rozgrywa się w owianym tajemnicą regionie Fluidic Space. Walka o wpływy toczy się pomiędzy Zjednoczoną Federacją Planet i Imperium Klingonów.

Zakładaj kolonie, które będziesz później rozbudowywać przy pomocy dostępnych w grze surowców. T tej fascynującej grze online odkryjesz najnowsze technologie, wybudujesz konstrukcje dające Ci różnego rodzaju przywileje, a przede wszystkim rozwiniesz potężną flotę, która pomoże Ci przeciwstawić się pozostałym graczom. Bierz udział w pojedynczych potyczkach lub dołącz do masywnych rajdów na kolonie swoich wrogów.

W Star Trek: Alien Domain dołączysz do gildii, w których będziesz walczyć o prestiż wraz pozostałymi klanami. Do Twojej dyspozycji zostanie oddany szeroki arsenał broni i statków kosmicznych, wśród których znajdziesz charakterystyczne dla filmów i seriali krążowniki. Jeśli czujesz, że masz w sobie pierwiastek twórczy, możesz zająć się również tworzeniem własnych statków – to od Ciebie zależy, którą ścieżką podążysz.

Nie musisz ściągać żadnych klientów, ani mieć potężnej maszyny, aby grać w Star Trek: Alien Domain, ponieważ ta strategia dostępna jest z poziomu przeglądarki, a oprawa graficzna 2D sprawia, że gra nie ma wygórowanych wymagań jeśli chodzi o sprzęt.

Już dziś dołącz do świata Star Trek i pokaż tysiącom graczy, kto rządzi w komosie!

pełny opis gry
Screeny
Star Trek: Alien Domain screenshot1 Star Trek: Alien Domain screenshot2 Star Trek: Alien Domain screenshot3 Star Trek: Alien Domain screenshot4 Star Trek: Alien Domain screenshot5 Star Trek: Alien Domain screenshot6 Star Trek: Alien Domain screenshot7 Star Trek: Alien Domain screenshot8 Star Trek: Alien Domain screenshot9 Star Trek: Alien Domain screenshot10
Video

Star Trek: Alien Domain wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat