Jak to działa

Star Wars The Old Republic

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Star Wars The Old Republic

Star Wars: The Old Republic to widowiskowe MMORPG osadzone w najpopularniejszym współczesnym uniwersum, które obrazuje walkę dobra ze złem. Zwalczać zło chcesz jako Rycerz Jedi szlachetny? A może ciemna strona nienawiść i gniew w Tobie wzbudza? Opowiedz się po jednej ze zwaśnionych stron i zdecyduj, czy zaprowadzisz chaos lub równowagę w Mocy. Jeśli masz za dużo wolnego czasu, to lepiej uważaj, bo ogromne mapy, pokaźna ścieżka rozwoju bohatera i widowiskowe bitwy wciągną Cię do tego stopnia, że zupełnie zapomnisz o zegarku.

Dzięki porozumieniu studia Electronic Arts z firmą George’a Lucasa powstało jedno z najlepszych i najbardziej obleganych MMORPG wszechczasów. W swoich podróżach po ogromnym świecie SWTOR weźmiesz udział w wydarzeniach, które dzieją się kilka tysięcy lat przed tymi znanymi z filmów. Dzięki tej porywającej linii fabularnej odkryjesz na nowo galaktykę i spojrzysz na konflikt z zupełnie innej strony.

SWTOR to nie tylko Jedi i Sithowie. W tym niezwykłym futurystycznym MMORPG będziesz mógł wcielić się zarówno w rolę szturmowca, jak i przemytnika. Zawsze marzyłeś o tym, żeby wejść chociaż na chwilę w skórę zawadiackiego Hana Solo? Star Wars: The Old Republic umożliwi Ci to na o wiele, wiele dłużej.

Do dyspozycji otrzymasz też własne centrum dowodzenia w postaci statku kosmicznego. Podczas swoich wojaży po świecie Star Wars spotkasz na swojej drodze pozostałych graczy, a także niezależnych bohaterów, którzy chętnie pomogą Ci w międzyplanetarnych zmaganiach.

Twórz przedmioty, wykonuj niebezpieczne misje i stań do walki z potężnymi bossami u boku swoich znajomych. Oprócz niezwykle bogatej i ciekawej linii fabularnej, weźmiesz udział w rozgrywkach w trybie PvP, zarówno w otwartym, jak i instancjonowanym świecie.

Losy galaktyki zależą od Ciebie! Dlatego nie czekaj i zarejestruj konto w Star Wars: The Old Republic!

pełny opis gry
Screeny
Star Wars The Old Republic screenshot1 Star Wars The Old Republic screenshot2 Star Wars The Old Republic screenshot3 Star Wars The Old Republic screenshot4 Star Wars The Old Republic screenshot5 Star Wars The Old Republic screenshot6 Star Wars The Old Republic screenshot7 Star Wars The Old Republic screenshot8 Star Wars The Old Republic screenshot9 Star Wars The Old Republic screenshot10
Video

Star Wars The Old Republic wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • AMD Athlon 64 X2 Dual-Core 4000+ / Intel Core 2 Duo 2.0 GHz
 • 2 GB
 • 256 MB VRAM
 • 10 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat