Jak to działa
Przejdź do gry Star Wars The Old Republic
Star Wars The Old Republic
0.0 0 2208 0
25.07.2017

2 proste sposoby na zdobycie Cartel Coins za darmo w SWtOR

Cartel Coins to waluta premium przypisana do konta (a nie do serwera ani postaci) w grze Star Wars the Old Republic. Istnieją 3 główne sposoby na ich zdobycie: jednorazowy zakup w sklepie gry, comiesięczne 500 CC dostawane w subskrypcji oraz reflinki. Te ostatnie mają jednak tylko subskrybenci i bonus w wysokości 600 Cartel Coinów dają dopiero gdy osoba je wykorzystująca wykupi subskrypcję.
A sama waluta może być wykorzystana, poza kupowaniem zwykłych przedmiotów kosmetycznych, do odblokowania wielu rzeczy. W tym zdjęcia niektórych ograniczeń F2P przez np. zwiększenie limitu postaci czy odblokowanie dodatkowych pasków umiejętności.
Czy istnieje więc metoda by zdobyć je nic nie wydając na grę? Jak się okazuje da się to zrobić. Żadna z metod które przedstawie nie daje wyjątkowo dużych ilości CC, a także obie wymagają dość dużej ilości czasu (choć niekoniecznie grania). Mimo to pozwolą na znaczne zmniejszenie różnic między F2P a subskrybentem lub zakupienie kilku kosmetyków.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Metoda nr. 1: osiągnięcia.
Część z osiągnięć w SWtOR daje nam różne nagrody. Wśród nich za najlepsze można uznać Cartel Coins. Łącznie jest ich 43 i każde daje po 20 CC. Potencjalnie możemy więc dostać 860 CC na serwer. Przy 17 serwerach daje nam to łącznie 14620 CC. Zdobywanie ich wszystkich zajęło by jednak naprawdę dużo czasu, dlatego jeśli chcemy zdobyć walutę szybko powinniśmy zainteresować się osiągnięciami za przejście pierwszej planety. Jest ich 8 (po jednym na każdą klasę), a samo ukończenie ich jeśli wiemy co robić zajmie nam mniej niż godzinę. Jeśli zrobimy je na każdym z serwerów otrzymamy łącznie 2720 CC, które wystarczą na trochę przydatnych przedmiotów z Cartel Market. Ukończenie pierwszego flashpointa i zdobycie Social Rank I też nie są trudne, a to zawsze 40 CC/serwer więcej.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Metoda nr. 2: security key
SWtOR od dość dawna premiuje zadbanie o bezpieczeństwo konta i korzystanie z 2-Factor-Authentication, jednak przez długi czas przypisać aplikację mogli tylko subskrybenci, a dla F2P zostawał fizyczny token (o który w Polsce było trudno). Jakiś czas temu to się jednak zmieniło. Zresztą ogólnie zwiększyła się otwartość tego rozwiązania przez zmienienie algorytmu na jeden ze standardów, dzięki czemu można użyć np. Google Authenticator.
Dodanie tego dodatkowego zabezpieczenia zapewni nam 100 CC miesięcznie, oraz możliwość zakupu specjalnych przedmiotów. Jak jednak przypisać 2FA?
1. należy pobrać aplikację. Oficjalna aplikacja jest dostępna na Androida i IOS, ale jak wspominałem można wykorzystać apki zewnętrznych producentów.
2. Należy przejść na swoje konto na stronie gry ("My SWTOR">"My Account") i upewnić się że mamy przynajmniej 3 pytania bezpieczeństwa.
3. Teraz wystarczy przypisać aplikację do konta. Trzeba przejść na stronę Security Key (np. z My Account), wybrać "Set up a new mobile Security Key" i podążać za instrukcjami. Będzie trzeba autoryzować się jednorazowym kodem z emaila, oraz przepisać ciąg znaków ze strony do aplikacji i z aplikacji na stronę.
I już. Od teraz będziecie raz na miesiąc dostawać 100 CC.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez opliko95

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Granny - Recenzja gry

Recenzja TheMaślak
2

Metin2 Jak grać postacią *Sura Wp*

Poradnik SasukeArabi
3

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
4

Brawl Stars - Nowa gra supercella

Recenzja BitLayek
5

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
6

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
7

Fortnite Poradnik dla początkujących - Fortnite Battle Royale

Poradnik FajnyKotlet12
8

THE WOLF AMONG - EPISODE 1

Recenzja Cesere
9

League of Legends League of Legends - Jinx poradnik

Poradnik Musik
10

League of Legends Aram - tryb gry dla wszystkich

Poradnik Natalia280
Chat