Jak to działa
Przejdź do gry Star Wars The Old Republic
Star Wars The Old Republic
5.0 1 1046 0
12.02.2020

SWTOR - Szybka droga do wzbogacenia się.

Witam Was, drogich czytelników Bananopedii. W tymże artykule, a dokładniej poradniku, przyjrzymy się, w jaki sposób dostać znaczącą ilość kredytków, z mniejszym lub większym wysiłkiem. Bez zbędnego przedłużania, jedziemy!


Craftowanie, zbieranie, a następnie sprzedawanie przedmiotów.

Jest to bardzo skuteczna, ale trudna, skomplikowana i ryzykowna metoda zarabiania. Najpierw trzeba nadać swoim kompanom zawody, których jest całkiem niezła ilość. Następnym krokiem jest wylevelowania ich pracy tak, aby miały wiele umiejętności tworzenia różnych przedmiotów. Ostatnim krokiem jest sprzedaż wytworzonych rzeczy graczom lub wystawić je w GTN - Galaktycznej Sieci Handlowej. Ważne jest, aby zrozumieć, które wytworzone przedmioty sprzedają się dobrze w określonych porach. Trendy nie zmieniają się każdego dnia, jednak między łatami lub większymi aktualizacjami możliwe jest, że jutro najpopularniejszy przedmiot na rynku stanie się całkowicie bezużyteczny i niewymienialny. Musisz być czujnym, przeprowadzać badania i odkrywać, co dobrze się sprzedaje, i tworzyć te przedmioty. Pamiętaj, że przy obliczaniu zysku należy również wziąć pod uwagę czas potrzebny na zebranie zasobów i wykonanie przedmiotów. Im dłuższe bierzesz misje dla kompana, tym mniej są one produktywne.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Heroici, operacje I flashpointy!

Druga dobra oraz dosyć prosta metoda zarabiania, gdzie nie trzeba wykorzystywać dłużej ilości czasu, jest farmienie heroiców, flashpointów oraz operacji. Można to robić od niskiego poziomu doświadczenia, nieznając się za bardzo na grze. Wystarczy grać drużynowo. Współpracując z przyjaciółmi, można cały proces farmienia, kilkukrotnie przyśpieszyć. Wszystkie misje można udostępniać, więc jeśli przyprowadziłeś ze sobą tych kilku przyjaciół, nie muszą oni wybierać ponownie tych samych misji. Jest również możliwość szybkiego podróżowania do miejsca docelowego misji, z którego powinieneś w pełni skorzystać! Nie ma co się więcej rozpisywać. Według mnie najlepsze zbiorowe misje są na planecie Tatooine. Tak jak pisałem, prosta I skuteczna metoda, dla osób, które nie mają czasu na długie godziny grania.


*Ciekawostka* Dobrym pomysłem jest również granie w "warzone'y" Za kilka minut grania nawet dodo 20,000 kredytów! Niestety, albo stety... Jest ograniczenie, przez które gracze f2p I preferoqani mogą zagrać tylko określoną liczbę razy. Nie jestem pewien jak jest u graczy subskrybujących.


Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

GTN - Galaktyczna Sieć Handlowa!

Według mnie najbardziej ryzykowna metoda generowania kredytków, ale I najlepsza. Tutaj musisz mieć obszerną wiedzę na temat gry. Co jest na daną chwilę wymaganę, lub na co jest duży popyt. Zasadniczo musisz regularnie kontrolować wiele rodzajów i kategorii przedmiotów sprzedawanych codziennie (a nawet co godzinę). Po określonym czasie zaczniesz zapamiętywać, które konkretne przedmioty są często sprzedawane, a które unikane. Jeżeli zauważysz jakiś przedmiot, po o wiele niższej cenie, natychmiast go kupuj I wystaw go po wyższej cenie.

Opowiem Wam jedną z historii, która mi się przytrafiła. Bardzo się na niej wzbogaciłem. Otóż siedząc na GTN zauważyłem, że ktoś wystawił bardzo cenne stroje I tzw. mounty, za kilkusetkrotnie mniejszą kwotę. Kupiłem je. Wystawiłem za pełną cenę I zarobiłem kilkadziesiąt milionów kredytków. Może pomyłka sprzedającego, ale trzeba korzystać z każdej okazji.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Lawliet00

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zdobyć 800 robux za darmo

Poradnik PanPillager
2

My Free Zoo My Free Zoo. Fajna gra!

Recenzja Kaktus_2225
3

One Piece 2 - Pirate King JAK ZAREJESTROWAĆ SIĘ W GRZE ? BANANKI.PL

Video ★✘нαcкεd✘★™
4

CSGO Prime (B2P) "Mój punkt widzenia na Majora w Rio de Janeiro"

Recenzja L0czek7
5

Garry's Mod (B2P) Jak to jest z tymi mapami?

Poradnik Natalia280
6

MovieStarPlanet MSP Moja recenzja na temat MSP

Recenzja BakuDeku123
7

Momio Momio - czyli to i owo

Recenzja ewq222
8

Minecraft Moja opinia o grze Minecraft

Recenzja Baldi191
9

Apex Legends Apex Legends - Moja Opinia oraz recenzja

Recenzja Kejzer17
10

League of Legends Tristana - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
Chat