Jak to działa

Supernova

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Supernova

Gra MOBA SuperNova to produkcja zawierająca najważniejsze elementy strategii czasu rzeczywistego i szczególnie polecamy ją graczom, którzy kochają science-fiction. To dzieło dobrze wszystkim znanego Bandai Namco oraz Primal Game Studio. Możesz walczyć jako człowiek lub obcy, aby chronić wybraną rasę. Gra posiada unikatowy system ulepszeń bohaterów, a także mechanizm craftingu, który umiejętnie wykorzystany może dać Twoim dowódcom znaczną przewagę. SuperNova znana jest również z dopracowanej oprawy graficznej i pozwala na zarządzanie mnóstwem rozwiązań w celu osiągnięcia postępów w kierunku zwycięstwa.

Jak osiągnąć zwycięstwo? Umiejętność planowania każdego kroku może być decydująca. Zarządzaj swoimi ziemiami oraz jednostkami zarówno naziemnymi jak i flotą lotniczą. SuperNova zawiera szereg postaci humanoidalnych, obcych i mechów, jak również pełzające i kontrolowane przez sztuczną inteligencję postaci. Gra została po raz pierwszy wydana w 2015 roku.

Gra jest regularnie komplementowana za wyjątkowo unikatowy klimat sci-fi i rozległe możliwości rozgrywki. Ważnym jest, aby zarządzać technologiami, budownictwem i korzystać z dostępnych w grze ulepszeń. Gdy opanujesz podstawowe kroki gry z pewności nie raz przyjdzie Ci cieszyć się upragnionym zwycięstwem. Wejdź do świata SuperNovy!

pełny opis gry
Screeny
Supernova screenshot1 Supernova screenshot2 Supernova screenshot3 Supernova screenshot4 Supernova screenshot5 Supernova screenshot6 Supernova screenshot7 Supernova screenshot8 Supernova screenshot9 Supernova screenshot10
Video

Supernova wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • Intel Dual Core 2+ GHz
 • 2 GB
 • NVIDIA GeForce GTX 470
 • 4 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat