Jak to działa

Tanoth

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Tanoth

Lubisz gry przeglądarkowe typu MMORPG? A może interesujesz się tematyką fantasy? Jeżeli preferujesz właśnie takie połączenia, koniecznie odpal więc grę Tanoth! To gra przeglądarkowa multiplayer, która została przetłumaczona na aż… dwadzieścia edycji! Jeżeli chcesz się przekonać, w jaki sposób możesz zwalczyć mroczne i potężne siły sformułowane przez atakujące tutejszy świat Demony, rozgrywka Tanoth czeka właśnie na Ciebie!

Tanoth rozgrywa się w świecie Aris – zagraża mu ogromna… katastrofa! Wraz ze zniknięciem króla Targona, kraj Aris również zapadł w ciemność. Przez ćwierć wieku jego młodszy brat Halgan rządził w nim żelazną pięścią. Po bliskiej katastrofie na małej wyspie na wschodzie, która pozostała niezauważona przez większość, na północy warzy się… kolejna wojna. To właśnie Ty będziesz musiał jej zapobiec i ocalić krainę przed zagładą krwiożerczych Demonów! Bestiom towarzyszą również wszelakiej maści obrzydliwe potwory, jakie również będziesz musiał pokonać. Jesteś na to gotowy? Włącz Tanoth i wciel w rolę bohatera, ubranego w błyszczącą zbroję. Tak, to Ty! Śmiałek, który za chwilę weźmie udział w walce… Dobra i Zła. W grze bardzo duży nacisk zwraca się na interakcje graczy – zatem, możesz stworzyć tu gildię lub dołączyć do już istniejącej, by móc ramię w ramię z przyjaciółmi walczyć z wszechobecnym Złem.

Jesteś gotowy na wielką bitwę oraz ocalenie świata Aris, pogrążonego w ciemności? Odpal zatem Tanoth na bananki.pl i udowodnij wszystkim, że to właśnie Ty zasługujesz na miano… superbohatera wszechczasów!

pełny opis gry
Screeny
Tanoth screenshot1 Tanoth screenshot2 Tanoth screenshot3 Tanoth screenshot4 Tanoth screenshot5 Tanoth screenshot6 Tanoth screenshot7 Tanoth screenshot8 Tanoth screenshot9
Video

Tanoth wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat