Jak to działa
Przejdź do gry Team Fortress 2
Team Fortress 2
5.0 1 1625 0
08.01.2018

Czy Team Fortress 2 jest dzisiaj wart polecenia ??? Czyli słów kilka na temat gry TF2.

Cześć i witam ponownie. Jak zapewne wiecie lub nie wiecie, ostatnio napisałem artykuł dot. gry: "Paladins". Wspomniałem też o tym, że gra ta jest dobrym następcą poczciwej gry którą chętnie grywałem w moim dzieciństwie. Jest to TF2 i pomimo aż tak dużej liczby przegranych godzin to i tak nadal chętnie od czasu do czasu ją "pyknę". Gra ta była moim zdaniem jedną z najlepszych Free Shooterów dostępnych na platformie Steam. Ponadto została ona także mianowana na "złotą" grę roku 2016. To już o czym świadczy. Obecnie w nią gra ok. 80 tys. osób dziennie. Nie można powiedzieć, że gra jest stara i nudna. Świadczy to o tym liczba graczy codziennie grających w tą grę. Pomimo tego wiele osób zadaje pytanie na forach: "Czy pomimo aż tak dużego upływu czasu, TF2 nadal jest warte polecenia ? " Postaram wam odpowiedzieć na to pytanie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Moja odpowiedź na to pytanie brzmi stanowczo : TAK ! Ale dlaczego ? Co konkretnie wpływa na to, że gra cieszy się aż tak dużą popularnością ? Dlaczego pomimo już leciwego wieku nadal trzyma się dobrze i wiele osób nadal w nią gra i coraz więcej nowych graczy przybywa ? Abym mógł odpowiedzieć na te pytania, muszę wam tą grę krótko zrecenzować. Zacznijmy od tego, że gra pomimo 10 lat na karku (stworzona przez firmę Valve w 2007 roku) trzyma się wyśmienicie. Co prawda powstało wiele ciekawych alternatywnych produkcji nawiązujących do tej gry tj: Overwatch czy niedawno przeze mnie recenzowany Paladins. Ogólnie na rozwój TF2 wpływa społeczność przez co w grze znajdziemy bardzo dużą ilość dodatkowej zawartości do gry. To za sprawą, właśnie społeczności w grze pojawia się coraz większa ilość dostępnych map (w chwili obecnej jest dostępnych ok. 300 map), dużo trybów rozgrywki czy nawet dodatkowe skórki i skrzynki dla klas postaci. To właśnie ten czynnik sprawia, że gra jest chętnie wybieraną grą. To nie wszystko. W grze podczas rozgrywki otrzymujemy nowe bronie dla postaci a za dodatkową opłatą- dodatkowe skiny (skórki) lub drwiny, które możemy potem spersonalizować do naszego upodobania. Tu warto się zatrzymać i wspomnieć własnie o postaciach. Mamy ich 9 i są to : Skaut z dubeltówką, Żołnierz z wyrzutnią rakiet, Pyro z miotaczem ognia, Demoman (człowiek demolka) z wyrzutnią bomb samoprzylepnych, Gruby z gatlingiem, Inżynier ze swoimi działkami, Medyk z medi-gunem, Sniper z snajperką oraz Szpieg z nożem motylkowym i zegarkiem niewidzialności. Wracając do tematu chciałbym jeszcze opowiedzieć co nieco o trybach rozrywki. W grze mamy możliwość zagrania w takie tryby jak : Król wzgórza, Zgarnij flagę, Pchaj ładunek, czy nawet dosyć popularny- Mann vs Machine. Ogólnie gra została wzbogacona o śmieszną kreskówkową grafikę, ciekawą fabułę (o której możecie przeczytać w komiksach dostępnych na oficjalnej stronie gry), oraz o dodatkowe ścieżki dźwiękowe.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowując powyższe argumenty jestem w stanie odpowiedzieć, że gra TF2 jest świetnym grą na zabicie wolnego czasu. Moim zdaniem warto zagrać, ze względu na to, że gra jest stale ulepszana a nad jej rozwojem czuwają programiści oraz cała społeczność Steam, która wprowadza do gry ciekawe dodatki takie jak skórki do broni, skiny dla postaci, drwiny i przeróżne animacje, a nawet zaawansowane modyfikacje i coraz bardziej ciekawsze mapy. Dodatkową zachętą do wypróbowania tej gry jest kreskówkowa grafika, dobra oprawa muzyczna (nawiązującą do wydarzeń z gry lub filmów z serii: "Meet the..." dostępne na oficjalnym kanale na YT), eventy w grze które pozwalają świetnie się bawić a dodatkowo umożliwiają zdobyć za darmo ciekawe przedmioty kosmetyczne i aktualizacje które co jakiś czas wprowadzają dodatkowe ciekawe przedmioty do gry. Naprawdę polecam wam tą grę. Pobierzcie tą grę i sami się przekonacie. Ja niestety już się z wami żegnam i życzę wam miłej gry.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Jakub Michalski

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

World of Tanks Prochorowka - Miejscówki

Poradnik kuba1224
2

Playerunknown's Battlegrounds - wszystko o pojazdach! [PUBG]

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
3

CSGO Prime (B2P) CS:GO-Najpopularniejszy sieciowy fps ostatnich lat

Recenzja BLAZEJ1
4

DOTA 2 Wszystko zaczęło się od prostej mapki z Warcrafta III – teraz gatunek gier Dota to wielomilionowe rzesze graczy. Najnowsze dziecko Valve to strategia kompletna i znakomita, nie mam, co do tego żadnych

Recenzja knur26
5

League of Legends Kha'Zix - build do LoLa

Poradnik LiquidSnake
6

League of Legends Morgana - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
7

Fifa 17 - Najlepsze składy do 20 tysięcy dla początkujących graczy w FUT

Poradnik Quba
8

POU Pou - przedstawienie gry

Poradnik yeonrie
9

CSGO Prime (B2P) Potęga Nowych Światów cz. 1

Video DEADSHUTFIRE
10

Speedway Manager Speedwaymanager.pl recenzja gracza

Recenzja xKamileK3
Chat