Jak to działa
Przejdź do gry Team Fortress 2
Team Fortress 2
5.0 1 1740 0
19.03.2018

Która klasa jest dla Ciebie?

Witam.

Dziś chciałbym pokrótce przedstawić wam listę postaci z TF2 oraz cechy, wymagane u grającego określoną z nich. Oczywiście są to moja subiektywna opinia i jest bardzo możliwe, że mogę się miejscami trochę mylić jednak grając w tę grę już wiele lat myślę, że trochę wiem. Nie ma się więc co martwić jeśli grasz jakąś postacią zupełnie inaczej niż ja to opisuję ale powinieneś przemyśleć czy na pewno grasz nią prawidłowo ;)
Okej, a więc na początek trochę ogólnej teorii. W Team Fortress 2 mamy do dyspozycji 9 klas: Skauta, Żołnierza, Pyro, Demomana, Grubego, Inżyniera, Snajpera, Szpiega i Medyka, należą oni do 3 grup tj. Atak, Obrona i Wsparcie. Podział ten jednak niewiele ma wspólnego z realiami gry, ponieważ bazy można równie dobrze bronić przy pomocy ofensywnego Pyro, a wrogi punkt przejmować w teorii defensywnym Grubym.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Skaut – ma najmniej HP dlatego do grania nim trzeba mistrzowsko opanować poruszanie się po mapie żeby np. przypadkiem nie wpaść na Pyro, który bez większego problemu może nas zabić, i unikanie strzałów przeciwnika. Jeżeli to potrafisz to jest dobrze.
Żołnierz – najważniejszą cechą dla tej klasy jest umiejętność strzelania z odpowiednim wyprzedzeniem, ponieważ rakiety z jego wyrzutni w porównaniu z innymi pociskami lecą dość wolno.
Pyro – moim zdaniem jest to absolutnie najłatwiejsza klasa. Wystarczy się po prostu zbliżyć do przeciwnika na odległość płomienia z miotacza i kill gwarantowany.
Demoman – tutaj dużo zależy zarówno od szczęścia jak i umiejętności odbijania granatów od ścian.
Gruby – ta postać z powodu dużej ilości HP jest w stanie wybaczyć naprawdę wiele musimy tylko pilnować stanu naszej amunicji oraz aby ktoś (zwłaszcza Szpieg) nie próbował zabić naszego Medyka, oczywiście o ile go mamy.
Inżynier – grając tą klasą najważniejsze to dobrze ulokowane działko (niech Ci nawet nie przyjdzie do głowy, żeby postawić je obok innego działka) oraz ochrona go przed Szpiegiem po wybudowaniu działka dobrze jest gdzieś w pobliżu ulokować zasobnik, a na końcu teleport.
Snajper – jak w każdej grze do grania snajperem trzeba mieć po prostu refleks oraz "to coś". Ale jak w każdej klasie im dłużej tym lepiej grasz, więc refleks po czasie wyrobi się sam.
Szpieg – podobnie jak Skaut jest to dość krucha postać ale dzięki swoim mechanikom można łatwo uciec z opresji, Aby być dobrym szpiegiem trzeba potrafić w odpowiednim momencie zrzucić kamuflaż i zabić jak najwięcej ludzi ( w przypadku pary Grubego i Medyka najpierw należy zabić Medyka, a potem Grubego).
Medyk – grając nim musisz właściwie obierać cel leczenia i Ubera, najczęściej jest to Gruby ale jeśli wszystko z nim w porządku dobrze jest uleczyć pobliskiego kamrata.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Reasumując. Każda klasa jest inna i do grania każdą potrzeba innych zdolności: Skaut jest raczej dla graczy lubiących szybką, dynamiczną walkę, Medyk dla osób, którym bardziej zależy na wspieraniu teamu, a mniej na zdobywaniu zabójstw i wbieganiu w sam środek ognia walki itd. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ktoś kto dotąd grał Pyro czy Demomanem zaczął grać jako Snajper ale należy pamiętać o tym, że jeśli po dłuższym czasie nadal masz problemy z celowaniem w głowę przeciwnika czy też w ogóle trafianiem we wroga, może lepiej będzie sobie odpuścić. Aczkolwiek jeśli jesteś dostatecznie zdeterminowany żeby zostać najlepszym Snajperem w grze to prędzej czy później się nauczysz ;). Na koniec życzę wam powodzenia w graniu waszymi ulubionymi postaciami i żebyście dropili jak najwięcej czapek.

Pozdro Banankowicze :)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez piotrusinio

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Town Of Salem - Przedstawienie, oraz główne założenia.

Recenzja bartey
2

The Pride of Taern Taern - plusy i minusy

Recenzja Pablito87
3

Star Stable Jak zachęcić graczy do dołączenia do klubu-ogłoszenie

Poradnik martyna1222
4

Gry z potworami.

Recenzja Cesere
5

Margonem Jak szybko wbić 30 poziom ? 2 SPOSOBY !

Poradnik BananowaBestia
6

Klasyka po latach- Twierdza

Recenzja JanuszB
7

Drakensang Online Drakensang Online - klon Diablo czy coś więcej?

Recenzja DanhonyV09
8

League of Legends Patch 7.14 Warwick Jungle - PORADNIK

Poradnik TurboBagiety
9

Czy Crysis to przełom w branży gier wideo?

Recenzja BLAZEJ1
10

War Thunder Jest dużo takich gier, jednak ta jest niepowtarzalna.

Recenzja AngryPanda
Chat