Jak to działa
Przejdź do gry Team Fortress 2
Team Fortress 2
5.0 1 838 0
26.09.2017

Team Fortress czyli poznaj drużynę!

Cześć! W tej recenzji chciałbym przedstawić Wam drużynę najemników z gry Team Fortress 2, powiedzieć coś o nich i przedstawić kilka ciekawostek.
Pierwszą postacią jest Skaut. Jego prawdziwe imię to Jeremy, pochodzi z Bostonu i ma 12 braci. Skaut jest najszybszą i najmłodszą postacią w grze. Ciekawostką może być to, że Szpieg z drużyny RED umawia się z mamą Skauta z BLU.
Żołnierz- jedna z najbardziej szalonych postaci w Team Fortress. Żołnierz nosi przezwisko Mister Jane Doe. Żołnierz bardzo chciał walczyć w drugiej wojnie światowej ale niestety nie dostał się do armii. Żołnierz kupił bilet do Europy i na własną rękę zaczął zabijać nazistów poczynając od Polski. Został odznaczony wieloma medalami i podobno wyszedł ze swej morderczej furii dopiero kiedy dowiedział się o zakończeniu wojny... w 1949.
Pyro- nie ma bardziej tajemniczej postaci w uniwersum Team Fortress niż to... coś. W filmiku "Meet the Pyro" dowiadujemy się że wszyscy panicznie się go boją. Nawet Gruby.
Pyro jest tak tajemniczy że nie znamy jego twarzy a nawet płci! Niektórzy gracze twierdzą że Pyro jest kosmitą, a w dodatku... kobietą.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Tavish DeGroot, Czarny Cyklop czy po prostu Demoman- czarnoskóry, jednooki Szkot, który zawsze jest pijany mimo tego że pracuje z ładunkami wybuchowymi. Rodzina Demomana posiada zamek w Szkocji a on sam pała nienawiścią do potwora z Loch Ness.
Czas na naszego rosyjskiego przyjaciela, czyli Grubego. Gruby to najbardziej żywotna ze wszystkich klas w grze, budząca postrach swoim minigunem. Z filmiku przedstawiającego Grubego na YouTube możemy się dowiedzieć że jego minigun, Sasha, został specjalnie zaprojektowany a jedna sztuka zmodyfikowanej amunicji do niego kosztuje 200$. Gruby wspomina że 12 sekund strzelania z broni kosztuje go 400 tysięcy dolarów.
Inżynier, czyli Dell Conagher, specjalizuje się w obronie strategicznych punktów za pomocą swoich automatycznych działek. Conagher pochodzi z Texasu, i jak można zauważyć podczas gry, ma iście texańskie poczucie humoru.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Następny w kolejce stoi Medyk aka. Dr Ludwig, czyli doktor, który nie za bardzo przejmuje się etyką lekarską. Medyk ma swojego przyjaciela, który mu towarzyszy, czyli gołąb Archimedes. W filmie promocyjnym możemy dowiedzieć się że Medyk stracił licencję lekarską za... kradzież szkieletu pacjenta podczas operacji.
Płatny zabójca, buszmen z Australii i wyborowy snajper. Lawrence Mundy czy szerzej znany Snajper od dawna kłóci się ze swoimi rodzicami o to, czy jest płatnym zabójcą czy terrorystą, próbując wytłumaczyć im różnicę. Snajper twierdzi że uczucia są dla mężczyzn grających w golfa a dopóki na świecie zostanie chociażby dwóch ludzi, to któryś z nich będzie chciał zabić drugiego.
Ostatnim z najemników jest Szpieg. Uwodzicielski i zabójczy, zna się na kobietach i cichym eliminowaniu wrogów. Mówiłem już że kręci z mamą Skauta?
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez UnturnedGold

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
2

League of Legends W sprawie postaci tak zwanych ''OP''

Recenzja Blachabana
3

Harvest Land (Android) Harvest Land - opis pierwszego wrażenia z gry

Recenzja Chemiczek
4

Najlepsze gry na xbox one.

Recenzja AdminPL
5

Roblox Czy warto grać w roblox?

Recenzja kikiniki
6

Hacki do zielone imperium

Poradnik Duman1222
7

League of Legends Poradnik Jak Grać Yasuo

Poradnik Rogaczovv
8

Conqueror's Blade- gra w czasach średniowiecza

Recenzja Antonios007
9

World of Tanks Jak w ciągu 2 dni skończyłem 3 zadania z bananków - krótki poradnik

Poradnik MineYamato
10

Tibia I ty możesz zostać legendarnym wojownikiem

Recenzja Lollfa
Chat