Jak to działa

Tentlan

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Tentlan

Tentlan jest darmową grą strategiczną w czasie rzeczywistym, której akcja rozgrywa się w czasach przedkolumbijskiej Ameryki. Zaczynając od małej osady w sercu lasu deszczowego, będziesz mógł stale zwiększać swoją siłę i wpływy – aż w końcu rozwiniesz potężne… imperium. Jesteś gotowy na sprawowanie władzy jako cesarz?

Setki lat temu, zanim świat został zbadany i skolonizowany przez mocarstwa europejskie, starożytni Majowie doświadczyli „złotego wieku”. W sercu lasu deszczowego znajduje się teraz zachwycające miasto z błyszczącymi białymi wapieniami – to właśnie jest Twoje miasto w Tentlan! Podróżuj w czasie do tego oszałamiającego miejsca i wciel się w rolę cesarza. Poprowadź potężnych wojowników Jaguara i Orła do bitwy, dosięgając gwiazd! Czy dasz radę poprowadzić swoich ludzi do chwały? Zbuduj wspaniałe miasto samemu lub we współpracy z innymi graczami i ich plemionami. Możesz także mężnie walczyć o wyższość z… innymi cesarzami. Rozszerzaj swoją wiedzę o cywilizacji poprzez badania, ale nie ignoruj nigdy… bogów! Rytuały z ich udziałem dadzą Ci przewagę, której potrzebujesz by dojść do zwycięstwa!

Zmierz się z innymi graczami, odpierając czyhające na Twoje imperium zagrożenia. Pamiętaj, że zwycięzcami będą jednak nie ci, którzy mają więcej zasobów lub jednostek – tylko ci którzy wiedzą, jak rozdawać swoje… asy. Opracowuj różne strategie i metody gry, aby zmylić swoich przeciwników i zaatakować ich znienacka. Jesteś gotowy na zapanowanie nad całą rozgrywką? Włącz więc grę Tentlan i… wygrywaj!

pełny opis gry
Screeny
Tentlan screenshot1 Tentlan screenshot2 Tentlan screenshot3 Tentlan screenshot4 Tentlan screenshot5 Tentlan screenshot6 Tentlan screenshot7 Tentlan screenshot8 Tentlan screenshot9 Tentlan screenshot10
Video

Tentlan wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat