Jak to działa
5.0 1 997 0
27.06.2017

The Other Side: Tower of Souls co to za gra?

Cześć tutaj Szymon i dzisiaj zrecenzuje wam grę Druga strona Wieża Dusz. The Other Side: Tower of Souls to gra gatunku Hidden Object Puzzle Adventure. Gra została stworzona w 2014. Niestety nie znam autora tej świetnej gry oraz nie mam dokładnych informacji kiedy została stworzona. W grze wcielamy się w człowieka, która Lilly - Jedna z sióstr wieży dusz, prosi mnie o pomoc. Portal, który może się otworzyć i zaatakować nasz świat złymi duszami i stworami. Musimy temu zapobiec. Idziemy pod wieże dusz, lecz jesteśmy wielce zdziwieni, bo nie ma jej na wyznaczonym miejscu. Okazuje się, żeby zobaczyć wieże dusz musimy mieć amulet. Wchodzimy do wieży. Wykonujemy tutorial i te inne sprawy, które są na początku gry. Od samego początku gry pomaga nam pewien kot. W grze jest sklepik, w którym możemy ubierać naszego kota i zyskiwać na tym.
Możemy na tym zyskiwać między innymi na szybsze porady, szybsze pominięcie minigier. Przykładowo jest w sklepie szalik za 10 specjalnych kocich monet. Przyspiesza on powiedzmy 20% porady w trakcie ukrytych obiektów. Jest na przykład kolczyk za 5 specjalnych kocich monet, który powiedzmy przyspiesza o 10% wszystkie minigry. Wybór ubioru zależy tylko od nas. Ilość założonych elementów na kota jest ograniczona. Nie wiem dokładnie ile można maksymalnie założyć na kota, ponieważ nie pamiętam do końca, bo grałem w tą grę kilka lat temu. W całej grze chodzi o to by dotrzeć na samą górę wielkiej wieży. Utrudniają nam zadanie poboczne misje. Dotarcie na samą górę nie jest aż takim łatwym zadaniem jak wydaje się to niektórym graczom. Jednakże mamy ze sobą bardzo pomocnego kota, który ułatwi nam przejście gry.
W grze jest po prostu mnóstwo przeróżnych pięter, w których borykać się będziemy z różnymi problemami. Zwiedzimy piętro zabiegowe, w którym znajdziemy wiele różnych igieł, pił, skalpeli i różnych rzeczy medycznych. Takich przeróżnych pokoi będzie wiele, więc życzę wam powodzenia, jakbyście mieli zamiar przejść tą grę. Na samym końcu gry będziemy mieli trudny wybór. Albo dołączyć do Wiedźmy Beatrice albo dołączyć do dziewczynki Lilly poznanej na początku gry. Ja jak grałem po raz pierwszy wybrałem dziewczynkę Lilly, lecz jednak wolałbym wziąć Beatrice. Pewnie niektórzy spytają skąd wziąć tą grę? Ja odnalazłem tą grę na alawar.pl - stronie z grami HOPA i nie tylko. Ja grę wam oczywiście polecam i oceniam tą świetną grę na ocenę 9.5/10. W przeciągu kilku dni napiszę nowe artykuły z innych gier. Pozdrawiam Szymon.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez _SkyLone

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Osobista opinia na temat gry

Recenzja Pennard
2

Ciekawostki na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - [2#]

Poradnik JestemKacper
3

Czy istnieje CS GO na przeglądarkę??

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
4

CSGO Prime (B2P) SK Gaming - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
5

Super Mario World jest super!

Recenzja Pink Sheep Lololololololo
6

CSGO Prime (B2P) CS:GO - gdzie grać na poważnie?

Poradnik lynnSSky
7

Shakes & Fidget Jak grać w sf (bez grzybków)

Tutorial VIP lulkin
8

MovieStarPlanet MSP Moviestarplanet czy takie fajne?

Recenzja Axichan_YT
9

Star Stable Recenzja Star Stable Online

Recenzja Iza1133
10

Minecraft Minecraft poradnik cz. 2

Poradnik PanPillager
Chat