Jak to działa

The Pride of Taern

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis The Pride of Taern

The Pride of Taern to gra MMORPG stworzona przez polskie studio, która jest kombinacją klasycznego RPG przedstawionego w izometrycznej perspektywie i wykazuje się niezwykle ciekawą oraz nieszablonową fabułą. Dołącz do setek graczy i razem przemierzajcie ponad 300 krain, w których czeka na Was więcej niż 400 potworów i 40 potężnych bossów!

Świat w The Pride of Taern zbyt długo cieszył się pokojem. Do tej pory niezmącone konfliktem życie jego mieszkańców zostało zakłócone przez najazd żądnych krwi i destrukcji najeźdźców. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw, a Ty zostałeś zmuszony do rozpaczliwego odwrotu na nowe, nikomu nieznane ziemie. Przyłącz się to taernijskich oddziałów i przekonaj się, że między dobrem a złem w tej walce o sprawiedliwość granica jest naprawdę cienka!

W tej wciągającej grze MMORPG doświadczysz niezwykle dynamicznej gry w systemie turowym i odkryjesz całą bogatą paletę taktyk, wśród których znajdziesz 69 oryginalnych umiejętności. Stanies przed wyborem jednej z 7 klas bohaterów i odkryjesz swój styl gry. W The Pride of Taern będziesz mógł podjąć walkę jako barbarzyńca, łucznik, druid, mag ognia, rycerz, mnich lub doktor voodoo. Jak widzisz, jest w czym wybierać, dlatego dobrze się zastanów, zanim wyruszysz na przygodę w spektakularnym świecie RPG.

The Pride of Taern to przede wszystkim stale powiększająca się zgrana społeczność, która dąży do rywalizacji, nawiązywania nowych znajomości, ale przede wszystkim chodzi im o dobrą zabawę. Dołącz do grupy śmiałków i bierz udział w różnych eventach organizowanych przez twórców!

pełny opis gry
Screeny
The Pride of Taern screenshot1 The Pride of Taern screenshot2 The Pride of Taern screenshot3 The Pride of Taern screenshot4 The Pride of Taern screenshot5 The Pride of Taern screenshot6 The Pride of Taern screenshot7 The Pride of Taern screenshot8 The Pride of Taern screenshot9 The Pride of Taern screenshot10
Video

The Pride of Taern wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat