Jak to działa
Przejdź do gry Travian
Travian
0 0 200 0
24.06.2017

Czy warto zagrać w Traviana?

Opis gry:
Jest to gra strategiczna polegająca na sprycie a jednocześnie myśleniu. Na samym początku gry wybieramy spośród trzech nacji którą chcemy grać czy to Rzymianie, Galowie czy Germanie. Gra jest bardzo rozbudowana jak na przeglądarkową, ponieważ mamy własnego bohatera który wyrusza na różnego typu misje, rozbudowujemy całą wioskę, budujemy wojsko, dbamy o żywność jak i surowce, handlujemy nimi między innymi graczami, podbijamy wioski innych graczy, walczymy z nimi i wiele innych! Gra wymaga od gracza budowy swojej własnej strategii jak i inteligentnego myślenia. Gra posiada również różnego typu statystyki graczy który mocno mobilizuje do uczestniczenia w tej grze. Od stosunkowo niedawna są nawet zadania dzienne! Na początku rozgrywki jest intuicyjny samouczek który zapozna nas z całą grą.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
Walki i współpraca z innymi graczami:
Gra ta wymaga współpracy między graczami, aby podbijać kolejne osady i tworzyć najsilniejsze sojusze w grze. Walki pomiędzy graczami potrafią być naprawdę zacięte. Zaczynając od kradnięcia surowców do całkowitego zniszczenia osady. Nie ukrywajmy - współpraca to jedna z ważniejszych rzeczy w tej grze, bez sojuszu niestety niewiele ugramy ale współpracując możemy naprawdę wiele osiągnąć. W trakcie zaciętych walk warto pomyśleć o wojsku do obrony, odpowiednim ich ulepszeniu jak i wybudowaniu muru, nigdy nie wiadomo kto z której strony nas zaatakuje. W późniejszej fazie gry dochodzą do gry "artefakty" o które walczą tylko zgrane sojusze i te, które potrafią ze sobą współpracować i się między sobą komunikować. W końcowej fazie gry budujemy cud świata, kto pierwszy go wybuduje - wygrywa!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Podsumowanie:

Jeśli chodzi o moją opinie jak najbardziej polecam tą grę. Gra potrafi naprawdę wciągnąć na długie godziny jak nie dni. Dodatkowo gra działa w czasie "rzeczywistym" Co dodatkowo wydłuża nam czas gry. Kiedyś zacząłem grać z nudów - do dzisiaj gram w każdej możliwej chwili i mam setki godzin nabite w tej grze. Gra jest bardzo wciągająca a dodatkowo uczy strategii. Jeśli ktoś lubi strategie to na pewno nie pożałuje. Ciągłe ataki od różnych graczy, możliwość współpracy, obrona przed atakami, niszczenie osad, misje bohatera czy ciągłe rozbudowywanie swoich następnych osad powoduje, że gra szybko się nie nudzi, ponieważ ma swój klimat. Moja prywatna ocena to mocne 8/10. Gra ma swoje minusy (np. mikropłatności w grze które niestety potrafią zrobić przewagę) ale zdecydowanie więcej plusów, polecam każdemu kto lubi tego typu gry.
Czy warto zagrać w Traviana? 0.0 0
0 0
Art napisany przez Domino7784

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
2

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
3

Don"t starve poradnik do potworów #2

Poradnik MrWadzik
4

Warframe Warframe czy jest dobrą grą ?

Recenzja Klimenso
5

Dragon Awaken Dragon Awaken - Recenzja

Recenzja Jiyam
6

Shakes & Fidget Jak grać bez wydawania na grzyby?

Poradnik Marshall86
7

Roblox Co to dla mnie jest Roblox ?

Recenzja M133BARTEK
8

Clash royale, wskazówki i ciekawostki

Recenzja lisus
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper