Jak to działa
Przejdź do gry Trove
Trove
5.0 1 1665 0
08.12.2017

Trove - gra bardzo fajna i się nie nudzi

Bardzo Fajna gra, nie nudzi się i ciągle są do niej aktualizacje. Bardzo dużo przedmiotów do kupna za prawdziwe pieniądze lub walute w grze. Możliwość tworzenia smoków, które mogą latać i strzelać. jest dużo poziomów przedmiotów: zielony, niebieski, pomarańczowy, czerwony, czarny i biały. Można posiadać łódki, wędki, mounty (zwierzęta lub maszyny, którymi się poruszamy), allies (nasz mały towarzysz), skrzydła, flaski (butelki z napojem leczniczym). Fajne minigry, które pojawiają się raz na jakiś czas, z których można dostać dragon coiny (są potrzebne do wytwarzania smoków) i skrzynki. Można budować własny dom na terenie zwanym Cornerstonem. Zdobywamy 2 rodzaje poziomów, LVL postaci i LVL mastery. Od dwudziestego poziomy mastery możemy wkładać przedmioty do skrzynki na spawnie i wymieniać się lub dawać innym graczom przedmioty.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Mili gracze, którzy pomagają np. w podbijaniu trudnych dungeonów. Z graczami można się wymieniać. Można dodawać znajomych i się do nich teleportować. Ja sam w sumie przegrałem w Trove ponad 100 godzin ze znajomymi i dalej gramy. Możliwość posiadania gildii, do której można zapraszać graczy. Przytrzymując H wracamy na spawna. Dostępne są areny PVP na których zdobywamy poziom, za który dostajemy skrzynki. Na ten moment (08.12.2017) jest piętnaście postaci. Każda postać ma trzy umiejętności. Na ten moment (08.12.2017) są trzydzieści dwa światy. Każdy świat wymaga innego POWER RANKU. Power Rank dostajemy gdy wymieniamy przedmioty na lepsze i z nich koszystamy np. Mamy pomarańczowy miecz i wymieniamy go na czarny. Power Rank można też zdobyć korzystając z Gemów, które wypadają ze skrzynek zwanych Gem Boxami.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Bardzo fajny, miły i pomocny suport. Trzeba pisać do suportu po Angielsku. Można spytać się np. Kiedy będą dostępne kolejne minigry. Suport informuje przed aktualizacjami, że za 15 minut będzie aktualizacja i żeby wyjść z gry. Aktualizacje zazwyczaj dodają przedmioty, światy lub naprawiają serwery. Na czacie gracze często proponują wymiany np. Jajko smoka za sto tysięcy Fluxa. Flux to waluta w Trove. Można tworzyć lub kupować stroje. Istnieje coś takiego jak Shadow Tower, jest areną, na której walczymy z falami przeciwników. Na ostatniej fali Shadow Towera znajduje się boss. Po zabiciu bossa pojawia się skrzynka, którą można otworzyć kluczem, który się tworzy z kawałków. Dziennie dostajemy kilka rzeczy np. Chaos Chesty, Dragon Coiny, Tokeny, Gem Boxy, Bound Brillance, Builders superior focus i wiele więcej.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Bananek IGOR

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Czy warto czekać - Cyberpunk 2077?

Poradnik TurboBagiety
2

League of Legends Omówienie pozycji w League of Legends.

Poradnik mati#kicia
3

Roblox Rozgrywka niczym w GTA!

Poradnik ketty
4

Czy VALORANT jest konkurentem CS:GO

Tutorial Mati 11
5

The Sims 4 - Życie Eko! Moja opinia.

Recenzja Miruki
6

Call of War Call of War 1.5 - co wiadomo?

Recenzja Bart1607
7

Jak stworzyć ładny dom w The Sims 4?

Poradnik ni.colaa
8

Najlepsze gry z Barbie

Recenzja Cesere
9

Szybcy i wściekli w FIFA 19? czyli najszybsi zawodnicy w grze

Poradnik MatiSzelka007
10

Hearthstone - Rycerze Mroźnego Tronu

Poradnik MrMilosz254
Chat