Jak to działa
Przejdź do gry Undermaster
Undermaster
0.0 0 388 0
07.09.2017

Undermaster-Wprowadzenie,informacje. ~"Mój Mistrzu"

--=Informacje o produkcji=--
Undermaster to strategiczna gra typu city builder wyprodukowana przez uprejs w Marcu 2014. Wcielamy się w niej w rolę władcy lochów.Naszym głównym zadaniem jest rozbudowywanie swojej infrastruktury. W naszych lochach mamy do wyboru 6 pięter, jak i również 8 różnych rodzai pomieszczeń.Gra sama w sobie jest naprawdę sympatyczna.Mamy w niej do czynienia z przeróżnymi rodzajami śmiesznych stworków. Od koboldów, aż po minotaury. Jak w większości gier strategicznych na przeglądarki nie mogło zabraknąć odrobiny interakcji z innymi graczami. W undermaster możemy oczywiście przeprowadzać ataki na lochy swoich wrogów siejąc postrach i zniszczenie, lecz w przerwach od wojny nie należy zapominać o potrzebach swoich okrutnych podopiecznych! Albowiem musimy zadbać o ich kluczowe, potrzeby takie jak głód czy też sen.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
[W tym akapicie powiem co nieco więcej o potrzebach naszych potworków.]

Podczas rozgrywki nie zapomnij tylko, że twoi podopieczni mają swoje potrzeby, których zaspokojenie umożliwia im wydajniejszą pracę! Koboldy potrzebują snu, gobliny i czarnoksiężnicy muszą jeść,a wampiry muszą wyruszać co pewien czas na powierzchnie by zaspokoić swój zew krwi,bo w przeciwnym razie zaczną nadgryzać twoich podopiecznych!

W undermaster możesz zostać okrutnym przywódcą,który odczuwa jedynie chęć potępienie i mordowania albo handlarzem wykorzystującym swoje nikczemne istoty do ciężkiej pracy rzemieślniczej by samemu pławić się w bogactwie.Dajmy na przykład,trolle pracują w kuźni w której wytwarzane są narzędzia, uzbrojenie oraz broń. Czarnoksiężnicy reprezentują inteligencje,więc cały wolny czas spędzają w bibliotece w której "produkują" wiedzę umożliwiającą nam rozwijanie swoich umiejętności. Są jeszcze wampiry,którym do szczęścia potrzeba jedynie ciemnych miejsc,na przykład krypt. Każde stworzenie ma również unikalne zdolności! Koboldy są z natury robotnikami, toteż potrafią burzyć ściany, kłaść podłogi czy gotować strawę. Gobliny są istotami uzdolnionymi manualnie, to znaczy że również mają się za majsterkowiczów i wynalazców, zatem specjalizują się w sztukach rzemiosła. Czarnoksiężnicy (jak już wyżej napisałem) tworzą przy swoich pulpitach z księgami wiedzę.
To są tylko nieliczne funkcję występujące w grze! Chcesz więcej? Masz ochotę stać się przywódcą potworów? Zagraj już dziś!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowanie?
Także bez zbędnych słów i retoryki. Undermaster jest jedną z bardziej rozbudowanych gier strategicznych dostępnych na wasze przeglądarki. jeżeli kręcą cię strategi ,to ta oto gierka jest właśnie dla ciebie stworzona! Gorąco polecam fanom fantastyki połączonej z lekką nutką "grozy".
Zapoznaj się z osobliwym i fantastycznym światem Undermaster. Stwórz darmowe konto na portalu upjers.com jeśli jeszcze takowego nie posiadasz lub użyj posiadanego już konta. Zaloguj się do gry i graj we wspólnocie fanów. Staw czoła wyzwaniom darmowych gier online RPG. W Undermaster możesz grać całkowicie za darmo, podobnie jak w inne darmowe gry strategiczne Upjers. Spotkaj podziemne kreatury, które czekają już na swojego pana i władcę, Undermastera. Zanurz się w fantastyczny świat strategicznych gier online.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Sing

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
2

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
3

Terraria - Biomy i ich tajemnice

Poradnik TheMaślak
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

ETS2 Recenzja modyfikacji ,,Poland Rebuilding''

Recenzja Piotrek_WAR
6

CSGO Prime (B2P) Sekrety i ciekawostki, ukryte znaki i inne w skinach! [2#]

Poradnik JestemKacper
7

CSGO Prime (B2P) Misfits - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
8

Dark Orbit Darkorbit - od hitu do... No właśnie. Czego?

Recenzja DanhonyV09
9

League of Legends Brand na supporcie carrujemy!

Poradnik Ulicznybanan
10

Wildstar Wildstar - Czemu taki niedoceniany ??

Recenzja Soemix
Discord