Jak to działa
Przejdź do gry Unturned
Unturned
5.0 1 1374 0
13.02.2018

Unturned - czyli duża piaskownica, z masą zombie, broni i fortów.

Unturned jest multiplayerową (jak i singleplayerową) grą survival osadzoną w świecie opanowanym przez plagę zombie. Stworzona przez 16-latka do projektu na informatykę, za równo do zabawy z przyjaciółmi. Autor postanowił wystawić grę na steam, gdzie gra odniosła spory sukces. Po czasie grę przejeło studio Smartly Dressed Games.

Możemy grać na różnych mapach, podzielone są one na 3 rodzaje: small, czyli mała; medium, czyli średnia; i large, czyli ogromna; Gdy tylko wejdziemy do gry musimy zacząć szukać broni, materiałów, ubrań, jak i jedzenia. Zbierając przedmioty należy uważać na zombie, pośród których również można spotkać mutanty. Mają one dużo więcej punktów zdrowia, więc na początku wypada je omijać. Ciągły brak pożywienia na początku gry, jak i wspomniane mutanty wpływają na trudność, która na wyższych poziomach trudności, na początku mogą dać w kość nawet doświadczonym graczom. Na multiplayer dodatkową udręką są wrogo nastawieni gracze. Nawet początkowo pokojowy gracz, może nam wbić nóż w plecy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gra ma bardzo rozwinięty system craftingu, czyli tworzenia przedmiotów. Trudno to zaliczyć do plusów czy minusów, ponieważ system ekwipunku nie jest tu zrobiony wybitnie, a w menu craftingu łatwo jest się pogubić. Jednakże, ilość przedmiotów które możemy wydropić, znaleść czy stworzyć jest naprawdę przytłaczająca. Dostępnych mamy wiele rodzai broni, ubrań i dodatków do naszych "zabawek".

Jeśli obawiacie się o bugi, błędy czy glithe, mogę was uspokoić, gdyż comunity Unturned jest naprawde duże, a twórcy reguralnie updatują grę, dodając nowe przedmioty, pojazdy czy też naprawiając wspomniane wcześniej bugi. Twórcy wypuszczają trailery odnoszące się wersji 4.0, w której przybędzie nam nowych animacij, broni, systemu strzelania, czy chociażby poprawa fizyki gry. Zapewne update nie ukaże się za szybko lecz w przeciągu 2-4 miesięcy będzie można przetestować "nowe" Unturned
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Mam w tą grę przegrane 160 godzin i gram od czasu wersij 2.0. Od tego czasu gra zmieniła się nie do poznania, dzięki nam, dzięki graczom, którzy tworzą to cudowne comunity (nie licząc oczywiście niektórych przypadków). Dzięki temu gra ciągle się rozwija i z każdym updatem staje się coraz lepsza. Jeśli znudzi nam się wanilia ( czyli gra bez modów) zalecam wgranie sobie kilku modów, najlepiej zalecanych przez SDG, bardzo uroznaicają one grę. Można stworzyć własny serwer i zaprośić znajomych, lub wbić na serwer multiplayer. Ze znajomymy zabawa jest oczywiście dużo lepsza.

Nie będe miał wyrzutów sumienia, jeśli polecę to każdemu, kto lubi survivale. Jeżeli miałbym ocenić tą grę, byłoby to 8.7/10. Odjęłem troszkę punktów ze względu na nie najlepszy ekwipunek i kwadratową grafikę, natomiast myślę, że da się to przeboleć i dziesiątki, czy nawet setki godzin, wynagrodzą wam to świetną zabawą.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez VeniQs

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Margonem co to jest?

Recenzja lisus
2

[Blockade 3D] Kwadratowy Shooter!

Recenzja Shadow YouTube
3

Crap jakich mało, czyli Symulator Jazdy 2

Recenzja Pink Sheep Lololololololo
4

Nightmares from the Deep 3 : Davy Jones hit, mit czy kit?

Recenzja _SkyLone
5

Star Stable Dlaczego jest warto grać w Star Stable?

Recenzja Małpka jumbo
6

Star Stable Już teraz dowiedz się co to star stable i co kryje ta wspaniała gra. Oto idealny artykuł o star stable i wszystkim co musisz wiedzieć na początek.

Recenzja atoria
7

ENLISTED Poradnik do gry Enlisted

Poradnik Szmigacz
8

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - czy warto zagrać?

Recenzja Papajka2137
9

MovieStarPlanet MSP Jak rozsądnie kupować pakiet/doładowanie na MovieStarPlanet?

Poradnik Tytianka
10

World of Tanks Pz.Kpfw. T 15 - Czechosłowak w służbie u Niemca

Recenzja HansOmen
Chat