Jak to działa
Przejdź do gry Unturned
Unturned
0.0 0 190 0
20.07.2018

Unturned - dobry free-to-play?

UNTURNED - gra, której wydawcą jak i producentem jest Smartly Dressed Games. Projektantem jest Nelson Sexton. Gra jest z gatunku survival horror, a jej pełna wersja wyszła 7 lipca 2017, ale wcześniej była też w wersji beta. Osoby, które zagrały w Unturned przed wyjściem pełnej wersji dostały dodatkowe przedmioty. Sama gra działa na silniku Unity. Unturned działa na wielu platformach: Windows, macOS, Linux. Możemy w nią grać w trybie jednoosobowym jak i z innymi graczami. W samej grze musimy przetrwać. Jesteśmy wrzucani w losowe miejsce poprzednio wybranej mapy (Waszyngton, Rosja, Pei, Yukon, Niemcy lub dodatkowe mapy pobrane np. z warsztatu steam). Cała mapa jest opanowana przez zombi. My musimy walczyć z nimi i zbierać rzeczy, jedzenie, picie i medykamenty. Możemy też wybudować bazę.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jest na to wiele sposobów. Z różnego materiału, inaczej zrobione, inaczej ozdobione itd. W samej bazie możemy tworzyć skrzynki, szafki i inne tego typu rzeczy na nasze przedmioty, ponieważ w pewnym momencie naszej rozgrywki mamy już po prostu za mało miejsca na wszystko co zdobyliśmy. W różnych miejscach możemy też znaleźć różnego rodzaju auta (radiowozy policyjne, zwykłe osobówki i pojazdy straży pożarnej). Niestety, ale bardzo często mają mało paliwa i musimy je zdobyć, a na serwerach multiplayer nie da się znaleźć auta, którym możemy jeździć, bo każde zazwyczaj je zablokowane. Prócz dobrej rozgrywki w grze są świetne zagadki. Jest kilka osiągnięć, w których nie jest napisane co trzeba zrobić. Są one strasznie ciekawe i długo się je robi. Materiałów o tym można znaleźć dość niewiele na youtube'ie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jedną z ciekawych rzeczy jest pokonanie lawowego bossa. Sam zrobiłem to osiągnięcie, ale trwało to długo i ciężko było się nie zgubić w labiryncie i nie spać do lawy. Osiągnięcie to zrobiło tylko 0.40% graczy. Jest to jedno z najrzadszych osiągnięć Unturned po tych w których nie jest napisane co zrobić. Gra jest bardzo dobra, choć grafika nie pokazuje, żeby gra była dobra. Grafika nie jest najlepsza, ale jak na grę free-to-play nie można narzekać. Sama rozgrywka jest bardzo dobra, a zagadki jeszcze lepsze. Świetnie jest pograć sobie z kolegami na jakimś serwerze, pozdobywać rzeczy i podokuczać innym graczom. Jeśli gra nam się znudzi możemy dodać sobie kilka nowych rzeczy z warsztatu np. bronie masakrujące hordy nieumarłych. Gra według mnie jest bardzo dobra. Mam w niej 100 godzin i ta liczba będzie się powiększała. Osobiście polecam każdemu.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Kubsoon243

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
2

Goodgame Empire Jak zdobywać rubiny w Goodgame Empire?

Poradnik Banankowiec2453
3

Travian Dlaczego warto zacząć grę w Travian?

Recenzja vacper
4

Hearthstone - recenzja

Recenzja Porarzo
5

World of Tanks Porady dla początkujących na World of Tanks

Poradnik Hiro0
6

CSGO Prime (B2P) Recenzja Gry Counter Strike Global Offensive CS:GO

Recenzja Diana07
7

Minecraft Ostatnio mało popularna gra - Minecraft

Recenzja mitrefo pro banan :D
8

NosTale co ta gra w sobie ma?

Recenzja wegorz08
9

Howrse POCZUJ SIĘ JAK WŁAŚNICIEL STADNINY

Recenzja Ravvis123
10

Warface ogólny poradnik dla początkujących

Poradnik SzymeqX
Chat