Jak to działa
Przejdź do gry Unturned
Unturned
5.0 1 576 0
20.07.2018

Unturned - dobry free-to-play?

UNTURNED - gra, której wydawcą jak i producentem jest Smartly Dressed Games. Projektantem jest Nelson Sexton. Gra jest z gatunku survival horror, a jej pełna wersja wyszła 7 lipca 2017, ale wcześniej była też w wersji beta. Osoby, które zagrały w Unturned przed wyjściem pełnej wersji dostały dodatkowe przedmioty. Sama gra działa na silniku Unity. Unturned działa na wielu platformach: Windows, macOS, Linux. Możemy w nią grać w trybie jednoosobowym jak i z innymi graczami. W samej grze musimy przetrwać. Jesteśmy wrzucani w losowe miejsce poprzednio wybranej mapy (Waszyngton, Rosja, Pei, Yukon, Niemcy lub dodatkowe mapy pobrane np. z warsztatu steam). Cała mapa jest opanowana przez zombi. My musimy walczyć z nimi i zbierać rzeczy, jedzenie, picie i medykamenty. Możemy też wybudować bazę.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jest na to wiele sposobów. Z różnego materiału, inaczej zrobione, inaczej ozdobione itd. W samej bazie możemy tworzyć skrzynki, szafki i inne tego typu rzeczy na nasze przedmioty, ponieważ w pewnym momencie naszej rozgrywki mamy już po prostu za mało miejsca na wszystko co zdobyliśmy. W różnych miejscach możemy też znaleźć różnego rodzaju auta (radiowozy policyjne, zwykłe osobówki i pojazdy straży pożarnej). Niestety, ale bardzo często mają mało paliwa i musimy je zdobyć, a na serwerach multiplayer nie da się znaleźć auta, którym możemy jeździć, bo każde zazwyczaj je zablokowane. Prócz dobrej rozgrywki w grze są świetne zagadki. Jest kilka osiągnięć, w których nie jest napisane co trzeba zrobić. Są one strasznie ciekawe i długo się je robi. Materiałów o tym można znaleźć dość niewiele na youtube'ie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jedną z ciekawych rzeczy jest pokonanie lawowego bossa. Sam zrobiłem to osiągnięcie, ale trwało to długo i ciężko było się nie zgubić w labiryncie i nie spać do lawy. Osiągnięcie to zrobiło tylko 0.40% graczy. Jest to jedno z najrzadszych osiągnięć Unturned po tych w których nie jest napisane co zrobić. Gra jest bardzo dobra, choć grafika nie pokazuje, żeby gra była dobra. Grafika nie jest najlepsza, ale jak na grę free-to-play nie można narzekać. Sama rozgrywka jest bardzo dobra, a zagadki jeszcze lepsze. Świetnie jest pograć sobie z kolegami na jakimś serwerze, pozdobywać rzeczy i podokuczać innym graczom. Jeśli gra nam się znudzi możemy dodać sobie kilka nowych rzeczy z warsztatu np. bronie masakrujące hordy nieumarłych. Gra według mnie jest bardzo dobra. Mam w niej 100 godzin i ta liczba będzie się powiększała. Osobiście polecam każdemu.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kubsoon243

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak zrobić działający sklep w Minecraft 1.16.2 bez Modów i Pluginów za pomocą command blocków.

Poradnik Milosze
2

League of Legends Aram - tryb gry dla wszystkich

Poradnik Natalia280
3

CSGO Prime (B2P) Najpiękniejsze skórki do popularnych broni poniżej 10$.

Poradnik JestemKacper
4

OGame Świat to za mało - Recenzja gry OGame

Recenzja LeonardoPL
5

CSGO Prime (B2P) Cs:go - najlepszą grą FPS

Recenzja Bananek2012
6

League of Legends Nautilus zapomniany support!

Poradnik Ulicznybanan
7

CSGO Prime (B2P) Historia Proplayerów - ScreaM

Recenzja matek091
8

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
9

Paladins Lista zmian aktualizacji 58 otwartej bety

Poradnik Quaresma
10

MovieStarPlanet MSP Recenzja Gry Moviestarplanet Gry dla małych i dużych

Recenzja JUSI
Chat