Jak to działa
Przejdź do gry Unturned
Unturned
5.0 1 1629 0
29.01.2018

Unturned - recenzja gry

Unturned to darmowa gra typu survival posiadająca tryb dla pojedynczego gracza jak i tryb multiplayer. Gra jest na bieżąco rozwijana i aktualizowana aby zapewnić graczom jak najlepsze doznania. Tryb singleplayer posiada trzy tryby trudności easy, normal i hard. Dobrym wprowadzeniem do rozgrywki jest tutorial który nauczy nas podstaw gry. W trybie wieloosobowym mamy do wyboru: tryb BR (arena) - gracze kontra gracze zmniejszająca się mapa i tylko jeden cel zabić przeciwnika, tryb PVE (Players vs environment) w którym nie możemy zabić innych graczy lecz walczyć z nimi o przetrwanie w świecie zombie oraz tryb PVP (Players vs Players) najpopularniejszy tryb musimy w nim zmagać się z żywymi trupami jak i z innymi często agresywnie do nas nastawionymi ludźmi. Do wyboru mamy kilka map zarówno aren jak i map survival.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Warto wspomnieć o *DLC* które jest dostępne w grze. Jest to konto gold które zapewnia nam pakiet skinów, więcej możliwości modyfikacji postaci dostęp do serwerów na których mogą grać tylko osoby posiadające konto gold oraz złoty nick który widzą inni gracze gdy napiszemy coś na czacie. Cena dodatku to 17,99 zł czy warto ? sam zakupiłem edycję gold i nie, nie warto. Same skiny nie są najwyższej jakości, widziałem o wiele więcej lepszych ubrań w warsztacie steam czy na rynku, dodatkowe kolory skóry postaci i wyrazy twarzy ? gra bez tego jest jak najbardziej możliwa ,a serwery *premium* nie różnią się wiele o normalnych. Podsumowując na obecną chwile konto gold jest nieopłacalne, czas pokaże czy kwestia ta się zmieni bo jak się niedawno okazało dodatek ten otrzymał kolejny zestaw ubrań który niestety też nie powala z nóg.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Mój ulubiony tryb gry to zdecydowanie serwery PVP na których gram ze znajomymi. istnieją setki serwerów z różnymi pluginami czy modami z warsztatu więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli jednak chcemy zagrać tylko ze znajomymi na youtube jest wiele poradników jak utworzyć własny server LAN czy Hamachi. Według mnie najlepszą dotychczas wprowadzoną funkcją trybu singleplayer są NPC możemy je znaleźć na różnych mapach, możemy przyjmować zadania i otrzymywać za nie nagrody w postaci punktów exp które możemy wydać u handlarzy na przedmioty lub na zdolności np. szybsze bieganie .W grze mamy możliwość używania kilkudziesięciu broni (często dodawane są nowe egzemplarze) od pistoletów po snajperki na wybuchową amunicję. Czeka na nas również sporo osiągnięć steam jak na razie jest ich 46, ale niektóre wymagają naprawdę dużego wkładu w grę.

Moim zdaniem unturned to gra ciekawa i mająca potencjał.
Ocena 7/10
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Wojtek2363

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Elsword Online Poradnik dla Aishy - czarodziejka

Poradnik Sayonare
2

Margonem Jak skutecznie zarabiać w Margonem? Kamcio98

Poradnik Kamcio98
3

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zarobić starcoins i fame na MSP.

Poradnik bananoowiec
4

Roblox Co to jest gra Roblox? Informacje, ciekawostki oraz wiele innych :)

Recenzja Kapitan c
5

Drakensang Online Zimowy szczyt i kraina krampusa

Poradnik Hubert2017
6

League of Legends Nautilus - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
7

Margonem Jak szybko wbijać level?

Poradnik mufe
8

League of Legends Syndra - miniporadnik + runy

Poradnik Blondek !!!
9

Minecraft Co to jest optifine?

Poradnik Janux
10

Let's Fish Let's Fish, czyli przyjemna i relaksująca gra !

Recenzja Osa1020
Chat