Jak to działa

VastWars

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis VastWars

Dołącz do świata VastWars i zostań prawdziwym gangsterem. Buduj nielegalne imperium i rozwijaj macki swojej przestępczej działalności, zarabiając przy okazji ogromne pieniądze!

Vast Wars to przeglądarkowa gra MMO oparta na systemie tekstowym, w którym zostaniesz prawdziwym bossem we własnym mieście. Zbrodnia, przemoc i kradzieże – wszystko to znajdziesz w świecie VastWars, a miasto, które zbudujesz zamieni się w prawdziwe skupisko typów spod ciemnej gwiazdy.

Wybór bohatera jest w tej grze online dosyć nietypowy, bowiem na początku musisz rozwiązać kilka zadań, które określą, jaki typ postaci pasuje do Ciebie najbardziej. Możliwe ścieżki rozwoju to Pan Zbrodni, Skorumpowany Glina lub Biznesmen, który zabija w białych rękawiczkach. Każda z tych dróg oferuje zupełnie inne rozwiązania klasowe, więc wybieraj mądrze!

Rozbuduj swoje miasto przy pomocy wypranych brudnych pieniędzy i twórz różne instytucje, które będą przynosić Ci konkretne korzyści, począwszy od szmalu, a skończywszy na ciuchach zapewniającym lepsze statystyki Twojego gangstera.

Najważniejszym elementem progresu Twojej postaci jest trening na siłowni. Kiedy już zbudujesz siłownię, będziesz mógł tam rozwijać różne cechy gangstera takie jak siła, szybkość i wytrzymałość. Uczęszczanie na siłownię, jak wiele innych czynności w tej grze online, wymaga podjęcia akcji w czasie rzeczywistym, więc musisz sobie mądrze zaplanować czas.

Oprócz ciągłego rozwoju postaci i miasta, VastWars to również PvP, w którym podejmiesz akcje sabotujące działalność innych gangsterów. Tu wszystko dzieje się podstępem, a jawny rozlew krwi stanowi rozwiązanie ostateczne.

Zobacz, jak to jest być gangsterem, przed którym ze strachu trzęsie się całe miasto!

pełny opis gry
Screeny
VastWars screenshot1 VastWars screenshot2 VastWars screenshot3 VastWars screenshot4 VastWars screenshot5 VastWars screenshot6 VastWars screenshot7 VastWars screenshot8 VastWars screenshot9
Video

VastWars wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat