Jak to działa
Przejdź do gry Vikings: War of Clans
Vikings: War of Clans
5.0 1 539 0
16.04.2018

Recenzja gry Vikings: War of Clans

Vikings: War of Clans jest to strategiczna gra przeglądarkowa przenosząca nas w okres panowania wikingów. Już po włączeniu gry ukazuje się nam cudowna grafika i ciekawa muzyka wprowadzająca nas w czasy znanych skandynawskich wojowników.

Jak to często bywa w grach przeglądarkowych, od początku w grze prowadzi nas samouczek Poznajemy podstawowe elementy w grze takie jak stawianie budynków, ulepszanie technologii czy rekrutowanie jednostek. W tym aspekcie gra nie wyróżnia się niczym szczególnym. Jednakże z pewnością warto docenić fakt, że po skończeniu samouczka z lewej strony ekranu wyświetlają się nam podpowiedzi odnośnie do dalszych działań, jakie powinniśmy przedsięwziąć. Jest to przydatne dla nowych i niedoświadczonych graczy. Za wykonane zadania otrzymujemy mnóstwo nagród, głównie w postaci surowców i doświadczenia.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gra oferuje jeszcze dodatkowe zadania („tasks”), mogą być wykonywanie niezależnie od zwykłych zalecanych zadań i również, za które otrzymujemy jeszcze więcej surowców. Trzeba, więc przyznać, że twórcy zadbali o to, aby (przynajmniej w początkowej fazie gry) nie zabrakło nam materiałów.

Vikings: War of Clans nie powinno przyprawić nas o nudę. Budowanie coraz to nowych konstrukcji, rekrutowanie wojowników, ulepszanie technologii, rozwijanie bohatera, podboje, zdobywanie różnych nagród, misje czy współpraca w ramach klanu. To wszystko razem sprawia, że gra może pochłaniać dużo czasu.

Jeżeli stwierdziłbym, że gra jest perfekcyjna, to skłamałbym. Posiada ona kilka irytujących aspektów. Po pierwsze gra długo się ładuję, czasem nawet ok. 2 minuty. Po drugie – nieintuicyjna mini-mapa.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Bardzo trudno było mi się połapać gdzie, co jest. Ponadto odjeżdżając na bok mini-mapy w pewnym momencie nie wiem gdzie jest moje miasto! Muszę wrócić do widoku miasta i z powrotem na ekran minimapy. Przydałoby się tutaj może bardziej rozbudowany tutorial do obsługi minimapy. Ostatnią, najbardziej znaczącą dla mnie negatywną rzeczą jest obciążenie komputera. Gra znaczącą spowalnia mojego 5-letniego laptopa, nawet przy minimalnych ustawieniach grafiki.

Na zakończenie warto dodać, że plusem jest brak nachalnych komunikatów zmuszających nas do kupowania waluty premium - tutaj brawa dla twórców. W wielu innych grach przeglądarkowych często aż roi się od wyskakujących okienek zachęcających do wydawania pieniążków.

Podsumowując, oprócz typowych dla gier przeglądarkowych elementów gra wyróżnia się bardzo ładną grafiką i dużym wyborem jeżeli chodzi o podejmowane przez nas działania w grze. Ze swojej strony grę polecam i ostrzegam: ona jest w stanie wciągnąć nas na wiele, wiele godzin.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez ziomus1111

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Agar io Recenzjo-Poradniko-Tutorial Agar.io

Recenzja Bananon nr1
2

League of Legends Nowy system honoru - Co i jak?

Poradnik TurboBagiety
3

Minecraft Jakie shadery są najlepsze do Minecarft'a? Oto kilka najlepszych shaderów do MC!

Poradnik Namirt
4

Fortnite Fortnite Dla Początkujących

Poradnik Kubapiekus
5

Kody do Skyrim

Poradnik Banankowiec2453
6

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
7

Crossout Dlaczego Warto Zagrać w Crossout?

Recenzja Michalstars
8

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
9

Roblox Roblox Studio - Podstawy [#1]

Tutorial ketty
10

Rogue Legacy - Old-school nadal w cenie

Recenzja Red_Turtle
Chat