Jak to działa

Vindictus

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Vindictus

Zła siła spowija ziemię, a potwory terroryzują ostatnie bastiony ludzkości. Wszystko wydaje się stracone, lecz jednak pozostaje jedna nadzieja… Ty! Odpal Vindictus już dziś i przejmij kontrolę nad potężnymi wrogami!

Wskocz do serca jednej z najbardziej pełnych akcji gier MMORPG. Opanuj do perfekcji sztukę walki, wykorzystując brutalne kombinacje, niszczycielską magię i środowisko, aby siać zniszczenie na swoich wrogach. Vindictus zupełnie nie przypomina żadnej gry MMORPG, w którą wcześniej grałeś. W tym miejscu czeka na Ciebie naprawdę brutalna walka, złożona i dynamiczna, która podnosi poprzeczkę dla całego gatunku MMO. Istnieją dziesiątki kombinacji do nauczenia się i zaklęć, których opanowanie jest kluczem do przetrwania w świecie Vindictus. Wybieraj spośród szesnastu różnych postaci, w tym potężnego behemota Karoka i wygnanej księżniczki Lynn. Każda z postaci ma swój własny zestaw umiejętności, ekskluzywną zbroję i unikalną osobowość. Poznaj ich mocne i słabe strony, aby pokonać wrogów. Potwory z Vindictus to jedne z najbardziej przerażających, z jakimi kiedykolwiek się spotkasz. Są tak ogromne, że… przesłaniają słońce. Im większa bestia, tym trudniejsze wyzwanie – ale też większe nagrody! Niektóre okropności są zbyt straszne, by stawić im czoła samemu. Połącz siły ze znajomymi, stwórzcie klan i zmierz się z potężnymi bossami rajdowymi w Vindictus. Koordynacja jest kluczowa, a przetrwają tylko najsilniejsi!

Chcesz doświadczyć szczegółowych bitew z realnymi postaciami i potworami w tle, a także wybuchowymi efektami? Odpal Vindictus już dziś, tylko na bananki.pl!

pełny opis gry
Screeny
Vindictus screenshot1 Vindictus screenshot2 Vindictus screenshot3 Vindictus screenshot4 Vindictus screenshot5 Vindictus screenshot6 Vindictus screenshot7 Vindictus screenshot8 Vindictus screenshot9 Vindictus screenshot10 Vindictus screenshot11
Video

Vindictus wymagania

Podobne gry
Chat