Jak to działa
Przejdź do gry Warface
Warface
0.0 0 236 0
15.04.2018

MARATON - postrach wśród graczy, jak go przejść?

Witam, w tym poradniku opiszę w jaki sposób przejść maraton w Warface. Musicie pamiętać, że nie ma tutaj poziomów trudności. Przechodzi się go jedynie w trybie koszmarny przez co trzeba być na prawdę ostrożnym nie tylko na strzały wroga, ale również sojusznicze. Możemy tu bowiem zginąć od sojuszniczego granatu lub jeśli podejdziemy jednemu z członków naszej drużyny pod celownik. A więc na co musimy zwrócić uwagę podczas przechodzenia maratonu? Już śpieszę z odpowiedzią:
1. Drużyna - tak jak zawsze, drużyna powinna się składać z naszych kolegów, wszyscy powinni być dobrze uzbrojeni i posiadać broń zadającą jak największe obrażenia. Przyda się nam tutaj aż dwóch medyków oczywiście w zależności od tego, jak kto jest doświadczony i nie padnie od pierwszego strzału :D
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
2. Patrz pod nogi! - cały teren, gdzie przechodzimy maraton usiany jest minami. Na początku są podstawione na środku drogi, jednak dalej może nam się wydawać że ich nie ma. Niestety będziemy w błędzie. Są na prawie każdym rogu, tak abyśmy ich nie zauważyli. Najpierw najlepiej obejść mapę i od razu je zlikwidować.
3. Zapoznanie z terenem - po całej mapie rozsiane są skrzynki w których znajdziemy pieniądze potrzebne do budowy ochron lub naprawy bazy. Spotkamy je często w różnych zakamarkach, takich jak: zaspy, pod mostem i najczęściej na terenie usianym minami.
4. Granat dymny - w tej misji to podstawa. Jednak przed rzuceniem granatu musicie pamiętać, aby wróg przypadkiem nie ostrzelał bazy, a wy nie będziecie go widzieli, zapamiętujcie pozycje wroga.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
5. Pieniądze - korzystajcie z nich dobrze. Droga jest naprawa bazy, a im wyższy poziom w maratonie, tym więcej pieniędzy zdobędziecie. Ważnym elementem jest również blokowanie wejść oraz ustawianie min przy działkach. Jest to opłacalna inwestycja.
6. Roboty - są to najsilniejsi i najgorsi wrogowie. Gdy pojawią się na mapie należy od razu ich zlikwidować, pamiętając że maksymalnie dwie osoby muszą pilnować bazy. Gdy przykładowo ciężki strzelec przyjdzie, nie będzie szans na obronę.
7. Wrodzy strzelcy - spawnią się po całej mapie. Do naszej drużyna przyda się snajper, który bez problemu załatwi wrogich snajperów. Bez niego gra jest praktycznie niemożliwa. Nie należy zastępować go strzelcem. Istotną rzeczą jest również brak inżyniera, jego amunicja szybko się kończy przez co będzie mało skuteczny.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez BananekEw

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Bananapedia - jak szybko uzyskać do niej dostęp ?

Poradnik Osa1020
2

Grand Theft Auto V (B2P) "Jak dobrze zarobić w grze pt. GTA V online"

Poradnik Kamil135
3

CSGO Prime (B2P) Kolejna super mapka z warsztatu steam | CS:GO

Video IKY
4

Family Farm - porady dla nowych graczy

Poradnik KIAM
5

Najlepsze gry - piłka nożna

Recenzja Typowypolak nr 1
6

World of Tanks Włosi na testowym?! - Informacje o nowym czołgach

Recenzja kuba1224
7

CSGO Prime (B2P) PGL Major 2017 Offline Qualifier - podsumowanie.

Poradnik lynnSSky
8

Tanki Online Recenzja gry Tanki Online CHCESZ ZAGRAĆ? KONIECZNIE PRZECZYTAJ!

Recenzja MIKInar
9

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
10

Team Fortress 2 Żołnierz, czyli mój main - część 3 Rakietowe skoki - Podstawa

Poradnik PowrWolf
Discord