Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 322 0
09.02.2022

Relacja z Gry World of Tanks

Witam wszystkich,

Ostatnio zacząłem grać w World of Tanks i jestem pozytywnie zaskoczony mechaniką i wydarzeniami w grze.

Bardzo ładnie wykonane animacje różnych rzeczy i fajne zadania, za które zdobyłem 8 poziom czołgu w miesiąc.

Polecam w zagranie, ponieważ jest to bardzo fajna gra. Jedyne co mi się zdarza to wywrotki i potem muszą mnie przewracać ale da się grać. Strzały wchodzą po 1000 i jest duża satysfakcja z tego. Najlepiej strzelać, gdy się stoi i w punkty zielone. Ponieważ na dziale i pocisku mamy zbyt małą penetrację pancerza. Im większy macie pancerz tym mniejsze prawdopodobieństwo, że zostaniecie przebici. A nawet jeśli to nie zada wam to dużo. No chyba że macie 6 tier czołgu, a strzela do was 8 to jest pewne że was przebije, ale działa to też w drugą stronę. Według mnie jednym z najlepszych czołgów 6 tieru jest kv-2 (ZSRR). Tylko trzeba mieć na nim najlepsze działo. Najlepiej strzelać goldami (pociski najdroższe), ale jeśli mamy mało pieniędzy to zwykłymi albo haekami.

Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj

Tak wygląda jedna z grafik world of tanks. Są bardzo Solidnie wykonane i zwracają uwagę. Naprawdę wiele grafik w tej grze jest dobrze wykonanych. Podziwiam ich umiejętności. Kiedyś próbowałem coś sam stworzyć i po pierwsze nie wyszło, a po drugie nie jest to takie łatwe. W grze można zdobywać wolne doświadczenie, za które możemy odblokować dowolną rzecz na jakim chcemy czołgu. Taki mały pro tip. Jeśli macie dużo rzeczy w magazynie to sprzedajcie to sobie. Wyświetlają się tam czasami rzeczy, które nie są wam potrzebne. Jak ulepszycie sobie czołg na maksa odblokowujecie ulepszenia polowe, które dają wam kilka dziesiąt procent do mobilności i innych części czołgu. Gdy jest jakieś wydarzenie można zdobywać załogantki i załogantów specjalnych. Oni dają dużo perków. W grze co jakiś czas można licytować czołgi, ale na to trzeba wydać pieniądze realne. Ale bez wydawania można tyle samo osiągnąć tylko nie będziemy posaidać czołgów premium. Je się da kupic tylko za złoto. A złoto zdobywa się w bitwach klanowych albo można je kupić w sklepie.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj

Polecam wam ten czołg. Jest to Isu-152. Jest to niszczyciel czołgów. Najlepiej odblokować najlepsze działo i dawać strzały po 800. Wbijając kv-2 można odblokować później su-152 i isu-152. Isu-152 ma nie obracaną wierze ale też trudno jest go przebić. Na tym czołgu najlepiej używać pocisków najdroższych. Duża penetracja i uszkodzenia. Dopiero, gdy odblokujemy działo możemy odblokować gąsienice, silnik i radio. Tym czołgiem najlepiej ustawiać się w krzakach i na górkach, ponieważ nie dostajemy spota, czyli że nas ktoś wykrywa. Na początek najlepiej grać czołgami średnimi i ciężkimi. Potem gdy zdobywamy doświadczenie w bitwie możemy zacząć grać czołgami lekkimi albo nawet działami samobieżnymi inaczej arta. Najlepszy czołg według mnie to JagPanzer E100 inaczej jagoda. Ten czołg bije po 1750 uszkodzeń, trudny do przebicia przez mniejsze tiery (8 i 9). Też nie ma obracanej wierzy i jest to niszczyciel czołgów. Bardzo długo się go zbiera, ale warto. Ja sam chciałbym go mieć.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Marcielo

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Metin2 Metin2 - GRA DLA FANÓW GRINDOWANIA.

Recenzja Mesashii
2

Wolni farmerzy RECENZJA NAJLEPSZEJ GRY FARMERSKIEJ

Recenzja Mesashii
3

CSGO Prime (B2P) Pick'em Challenge PGL Kraków 2017 | cz.1

Poradnik lynnSSky
4

Czy Saints Row The Third jest warte uwagi w 2017 roku?

Recenzja BLAZEJ1
5

War Thunder War Thunder, czyli niezupełnie klon gier Wargamingu

Recenzja DanhonyV09
6

World of Tanks E 25 - Niemiecki Ninja

Recenzja HansOmen
7

War Thunder Recenzja gry War Thunder.

Recenzja Bax04
8

5 najlepszych gier na słaby komputer!

Recenzja bajsik
9

Grand Prix Racing Online Jak być pogromcą Rookie? - AWANS W 1 SEZON

Poradnik toya_xd
10

FIFA 17 - kariera - młode gwiazdy - obrońcy.

Poradnik lynnSSky
Chat