Jak to działa
0.0 0 310 0
12.08.2018

"Wiedźmin 3 Dziki Gon" czyli jeden z najlepszych gier c-RPG.

Pomyśleć, że jeszcze półtora roku temu omijałem serię Wiedźmina szerokim łukiem, a teraz kończę dodatki oraz czytam książki związane z tą serią. "Wiedźmin 3 Dziki Gon" to jeden z najlepszych gier c-RPG w jakie kiedykolwiek było dane mi grać. "Dziki Gon" to ponad stu godzinna fabuła, w której twórcy często stawiają przed nami do podjęcia ciężkie decyzje, które mają ogromny wpływ na fabułę. Jako Geralt z Rivii musimy odnaleźć Ciri, czyli naszą przybraną córkę, którą ściga tytułowy Dziki Gon ze względu na jej Starszą Krew i jej niezwykłe umiejętności podróżowanie między wymiarami. Na szlaku spotykamy postacie które towarzyszyły nam w powieści Andrzeja Sapkowskiego oraz znane nam czarodziejki: Triss Merigold oraz Yennefer z Vengerbergu. Jedną ze wspomnianych wcześnie trudnych decyzji dotyczy właśnie wyboru, czy naszą miłością zostanie Triss, czy też Yennefer. W trakcie przygody możemy również usłyszeć wiele zabawnych tekstów, oraz doprowadzić do romansów z wieloma kobietami. Wydarzenia dzieją się w kilku lokacjach, min. Velen, Kaer Morhen, oraz Skellige. Gra bardzo przypadła mi do gustu, szczególnie dlatego, że jestem fanem gatunku RPG. Gra ma bardzo świetną fabułę, dubbing, oraz ścieżkę dźwiękową. Polecam tą grę każdemu, kto zastanawia się nad zagraniem w tą grę, a zapewniam Was, że nie zawiedziecie się.
Chciałem również dodać, że gra oferuje nam do odkrycia wiele ciekawych miejsc oznaczonych znakiem zapytania. Mamy również możliwość powrotu do Kaer Morhen w ramach fabuły, gdyż tam rozgrywać się będą najważniejsze wydarzenia. W Kaer Morhen będziemy świadkami zabawnego momentu, mianowicie "impreza"nietrzeźwych wiedźminów: Lamberta, Eskela oraz Geralta. Podczas "imprezy" nie zabraknie zabawnych momentów. Kaer Morhen jest dla Ciri bezpiecznym miejscem, jednak Dziki Gon może i tam trafić. Nie będę jednak spoilerował dalszych wydarzeń, gdyż nie wszyscy je znają. Dziki Gon jednak nie był jedynym zagrożeniem dla Ciri. Stawić czoła przyjdzie nam jeszcze Wiedźmom z Krzywuchowych Moczarów, które również współpracowały z Dzikim Gonem, oraz chciały oddać im Ciri.
A niżej obsada niektórych bohaterów:

Geralt- Jacek Rozenek
Ciri- Anna Cieślak
Yennefer- Beata Jewiarz
Triss Merigold- Agnieszka Kunikowska
Keria Metz- Zofia Zborowska
Jaskier- Jacek Kopczyński
Vesemir- Miłogost Reczek
Lambert- Lesław żurek
Eskel- Piotr Warszawski
Sigismund Dijkstra- Andrzej Blumenfeld
Krwawy Baron (Filip Stenger)- Tomasz Dedek
Crach an Craite- Stefan Knothe
Cerys an Craite- Julia Kołakowska- Bytner
Hjalmar an Craite "Grzywogęby" - Grzegorz Kwiecień
Priscilla- Anna Trepiłowska

To tyle jeżeli chodzi o dubbing, który mi się bardzo spodobał. Miejmy nadzieje, że następna produkcja twórców "Wiedźmina" będzie równie świetna jak ta trylogia. To tyle jeśli o mnie chodzi, a teraz przemyślenia na temat tej gry pozostawiam Wam drodzy czytelnicy.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Bananel.junior1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
3

DOTA 2 Poradnik dla początkujących graczy którzy nie za bardzo rozumieją DOTA 2

Poradnik marcin072
4

Czy FunZone się opłaca?

Recenzja piotrusinio
5

League of Legends League of Legends - Teemo

Poradnik LeeCoper
6

Battlefield 4 (B2P) BATTLEFIELD 4 - WARTO?! | #szczerarecka

Recenzja GRACZWSKYRIM12
7

Howrse POCZUJ SIĘ JAK WŁAŚNICIEL STADNINY

Recenzja Ravvis123
8

Warface ogólny poradnik dla początkujących

Poradnik SzymeqX
9

Aion Aion - opis, wady i zalety klas (cz 1)

Tutorial Pr-
10

Jak powstał Counter Strike?

Tutorial BLAZEJ1
Chat