Jak to działa

Wizard101

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Wizard101

Wizard101 to gra MMORPG stworzona z myślą o młodszych graczach, aczkolwiek starsi wyjadacze chcący poczuć się trochę jak dzieci na pewno wciągną się w tę produkcję! Wciel się w adepta magii i zgłębiaj jej sekrety, aby koniec końców stawić czoła mrocznemu czarnoksiężnikowi, któremu marzy się panowanie nad światem Wielkiej Spirali!

Wybierz jedną z siedmiu podstawowych szkół magii. Zdecyduj, czy chcesz władać mrozem, podpalać swoich wrogów lub ciskać w nimi błyskawicami. A może marzy Ci się zostanie władcą ludzkich umysłów? Możliwości w tej grze MMO jest od groma!

Podczas podróży przez świat Wizard101 przemierzysz kilka zróżnicowanych i pięknych krain, z których każda posiada odrębną linię fabularną, które prowadzą do rozwiązania głównego wątku. Zdobywaj punkty doświadczenia i inwestuj w czary, które dołączysz do talii. Wybrane umiejętności wykorzystasz podczas walk z potworami, aby wykonać niebezpieczne i wciągające misje.

Wytrenuj swojego chowańca. Wśród wielu fantastycznych stworów czekają na Ciebie między innymi smoki, ghoule, leprikony, chochliki i cała rzesza innych fascynujących bestii. Twój chowaniec zdobywa nowe poziomy razem z Tobą, a jego umiejętności również podlegają ulepszeniom. Dzięki temu zyskasz prawdziwie potężnego sprzymierzeńca.

Ze względu na grupę, w którą celuje to MMORPG, rozgrywki PvP zostały ograniczone do specjalnie wyznaczonych terenów, aby najmłodsi gracze mogli w spokoju cieszyć się odkrywaniem wątku fabularnego. Nie zmienia to faktu, że tryb PvP to świetne urozmaicenie dla utrzymanej w kolorowej i urzekającej oprawie wizualnej produkcji dla najmłodszych adeptów gier online.

Zarejestruj się w Wizard101 i graj zupełnie za darmo!

pełny opis gry
Screeny
Wizard101 screenshot1 Wizard101 screenshot2 Wizard101 screenshot3 Wizard101 screenshot4 Wizard101 screenshot5 Wizard101 screenshot6 Wizard101 screenshot7 Wizard101 screenshot8 Wizard101 screenshot9 Wizard101 screenshot10
Video

Wizard101 wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 1GHz Intel Processor
 • 512 MB
 • GeForce 2 MX
 • 5 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat