Jak to działa

Wolf Team

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Wolf Team

Lubisz intensywne gry akcji typu first person shooter (FPS)? Bez wątpienia pokochasz więc także Wolf Team! Ta gra online jest ulepszoną strzelanką online połączoną z rozgrywką taktyczną, wymagającą użycia… mózgu (jak Counter Strike).

W grze będziesz miał możliwość niszczenia wirtualnych przeciwników bronią, bądź pokonywania ich poprzez zamianę w… krwiożerczego wilkołaka. Do czasu zmiany gra przypomina większość gier znanych miłośnikom FPS – to znaczy wybierasz bronie i pędzisz z nimi na wroga. Po zamianie w wilkołaka gra zmienia widok z pierwszoosobowego na trzecioosobowy! Jako krwiożercza bestia nie możesz zadawać obrażeń na odległość – trzeba walczyć wręcz. Postać wilkołaka jest niezwykle mobilna, ponieważ dość szybko biega (nawet po ścianach), a także skacze na wysokości niedostępne dla zwykłych śmiertelników. Mało tego, wcielając się w potwora możesz regenerować swoje zdrowie! Oprócz normalnych trybów znanych z innych gier, Wolf Team oferuje tryb unikalny – np. „polowanie na wilka” gdzie ludzie walczą przeciwko wilkołakom. Znajdziesz tu również szereg broni – od cichego i skutecznego karabinu snajperskiego, poprzez bronie wymagające szybkości oraz dokładności, aż po karabiny szturmowe. Do wyboru masz także liczne materiały wybuchowe, przydatne w wielu sytuacjach.

W rozgrywkę Wolf Team bawi się już tysiące graczy całego świata – możesz sprawdzać własne osiągnięcia i porównywać z innymi, eliminować wrogów i przyglądać się, jak wspinasz się do góry w tabeli liderów. Wkrocz w świat krwiożerczych wilkołaków i zagraj w Wolf team już dziś na bananki.pl!

pełny opis gry
Screeny
Wolf Team screenshot1 Wolf Team screenshot2 Wolf Team screenshot3 Wolf Team screenshot4 Wolf Team screenshot5 Wolf Team screenshot6 Wolf Team screenshot7 Wolf Team screenshot8 Wolf Team screenshot9 Wolf Team screenshot10
Video

Wolf Team wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • Pentium IV (or equivalent)1.4 ghz
 • 1 GB
 • GeForce FX 5700 or Radeon 7600
 • 3 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat