Jak to działa
Przejdź do gry Wolni farmerzy
Wolni farmerzy
5.0 1 1577 0
21.03.2018

Jak zostać farmerem?

Świerże wiejskie powietrze, rośliny z własnej uprawy, wspaniałe prawda jeśli zawsze marzyłeś o życiu na wsi to zapraszam do poznania i oczywiście zagrania w grę wolni farmerzy dzięki której poznasz sekrety życia na wsi uprawy roślin i hodowli zwierząt. Jednak zacznijmy od początku, bo jak mówi przysłowie początki nigdy nie są łatwe tutaj również tak jest. Na start naszej przygody w tej grze otrzymujemy jedno pole którego jesteśmy od teraz właścicielami i możemy uprawiać na nim nasze rośliny, niech nie zdziwi nas jednak fakt, że tylko dość niewielki jego fragment jest gotowy byśmy mogli na nim coś zasiać. Pozostała część pola nie jest zdatna do uprawiania ze względu na znajdujące się tam chwasty, kamienie i inne tego typu przeszkody. Usunięcie ich wiąże się w zależności od typu tego co usuwamy z kosztami różnej wysokości.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jako że na samym początku naszej zabawy nie jesteśmy zbyt bogaci musimy zadowolić się dostępnym fragmentem pola, dopiero z czasem gdy zaczniemy zarabiać i zbierzemy pewien kapitał warto pomyśleć o powiększeniu naszych gruntów uprawnych. Pierwszą rośliną jaką mamy możliwość zasiać jest marchew trzeba też jak na razie pamiętać o własnoręcznym podlaniu każdej zasianej sztuki spowoduje to bowiem, że czas wzrostu rośliny ulegnie skróceniu i szybciej zbierzemy nasze wyczekiwane plony. Z czasem otrzymamy możliwość podlania wszystkich roślin tego wymagających za pomocą jednego przycisku znajdującego się u góry nad polem. Jak nie trudno zgadnąć będzie stanowić to dla nas spore ułatwienie, wygodę i pomoc w naszej ciężkiej rolniczej pracy zwłaszcza gdy areał naszej ziemi się rozrośnie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Każda otrzymana roślina, zniesione przez kury jako, czy mleko od krowy daje na określoną ilość punktów, a gdy uzbieramy ich dostatecznie dużo zdobywamy kolejny kolejny poziom. Odblokowuje to nam dostęp do nowych możliwości pod postacią nowych nie znanych nam wcześniej roślin które możemy od teraz uprawiać, czy chociażby nie posiadanych przez nas jeszcze gatunków zwierząt, które możemy od teraz zakupić w miasteczku i hodować. Niczego jednak nie zakupimy bez odpowiedniej kwoty na naszym koncie pierwszym i głównym (zwłaszcza w porządkowej fazie gry) źródłem gotówki są dla nas klienci widoczni u dołu ekranu. Każda osoba stojąca w kolejce na ze sobą listę zakupów jakie chce u nas zrobić i podaną kwotę jaką za nie zapłaci. Sami decydujemy, czy obsłużymy danego klienta no i widzimy czy mamy żądane przez niego produkty, mamy bowiem możliwość odesłania każdego z czekających.
To jednak niewielki ułamek możliwości jakie daje nam ta gra. Chcecie więcej ? Więc zapraszam do gry.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez gracz22pl

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Margonem MMO-RPG, Czy warto zagrać?

Recenzja Trykpiarz
2

Warface Warface czyli gra dla ludzi o "mocnych nerwach".

Recenzja Kruciak
3

Forge of Empires Forge of Empires czyli gra, która wciąga.

Recenzja Keroina
4

Grand Theft Auto V (B2P) Recenzja Gry Grand Theft Auto 5

Recenzja Bartu
5

7 Porad dla nowych graczy Invisible, Inc

Poradnik Banankowiec2453
6

Neverwinter Czy fani odsłon RPG mają czego szukać ?

Recenzja Gomoron
7

Bezpieczne korzystnie z sieci - jak zabezpieczyć się przed włamaniem

Poradnik Antymed
8

Margonem Questy Gwiazdkowe 2017

Poradnik trzcinka
9

League of Legends Braum - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
10

Minecraft Minecraft-Ciekawostki o nametagach!

Poradnik MatioNex
Chat