Jak to działa
Przejdź do gry Wolni farmerzy
Wolni farmerzy
5.0 1 1746 0
04.07.2017

Woli Farmerzy bawi i uczy.

Woli Farmerzy gra na przeglądarkę internetową która jest dostępna dla wszystkich.
W grze wcielamy się w farmera który ma swoja farmę i musi o nią dbać jest to gra dla młodszych jak i tych starszych użytkowników.
Pod czas rozgrywki rad i podpowiedzi daje nam sympatyczna świnka a świat przedstawiony w grze jest kolorowy i przyjazny dla tych najmłodszych.
Gra jest już zapewne rozpoznawalna wśród ludzi z uwagi na ilość graczy która dała się wciągnąć rozgrywce.
Początek bycia farmerem którym będzie każdy z graczy jest trudny i pokazuje jak farmerzy zaczynają swoje życie na farmie każdy będzie musiał uporać się z trudami rozbudowy gospodarstwa oraz z zachciewajkami kupujących jego warzywa. Nie zawrze się to uda i zdarzy się ze jeden z kupujących będzie nie zadowolony np: z braku jego produktu lub mniejszej ilości niż chciał kupić.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W pierwszych dniach naszej pracy na swojej farmie musimy zasiać marchewkę po czym udajemy się do miasta by kupić nasiona.
Z czasem na naszej formie możemy uprawiać rożnego rodzaju warzywa które możemy później sprzedawać na naszym straganie dzięki czemu zarabiamy pierwsze pieniądze za które kupujemy nowe nasiona. Wkrótce przybywa do nas pierwszy klient któremu musimy sprzedać pierwszy produkt naszej nie wielkiej jeszcze własnej farmy. Każdego dnia nasza farma się powiększa a klienci będą oczekiwać co raz więcej i więcej w tym celu możemy wybierać się do pobliskiego miasta jakim jest El Farmando gdzie zaspokoją nasze potrzeby.
W mieście tym możemy udać się np: Handlarza Nasion, sklepu z artykułami budowlanymi ,Targu oraz w raz z powiększającym się poziomem odblokują się takie możliwości jak: przystanek autobusowy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Młodzież zarówno ta starsza jak i młodsza uczy się cierpliwości odpowiedzialności oraz jakie znaczenie ma pieniądz przez cały czas gry w raz z wyższym poziomem możemy kupować więcej rzeczy oraz terenów. W mieście znajdują się wszelakiego rodzaju konkursy można sprawdzić swoje statystyki albo podejść do chłopca o imieniu Franek w celu zobaczenia gazety. Na chodniku znajdziemy Heńka który prowadzi ogłoszenia z ofertami innych graczy.
Grę uważam za godną uwagi sam chętnie w nią gram i mówiąc szczerze ta gra po prostu wciąga nie ważne czy gracz jest młodszy czy starszy na pewno postęp jaki będzie mógł zobaczyć będzie go motywował do dalszej rozgrywki a udane inwestycje będą cieszyć. Ta gra z pewnością nauczy tych najmłodszych podstawowych i pierwszych przeżyć w zakresie samodzielności oraz każdy gracz będzie się świetnie bawił na swojej farmie.

Polecam
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez kd16team

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Recenzja długo oczekiwanej gry Battlefield v

Recenzja impuls54
2

Najlepsze gry lego.

Recenzja Porarzo
3

Overwatch - poradnik dla początkującego Torbjörna

Poradnik Porarzo
4

Duke Nukem Forever - co poszło nie tak?

Recenzja BLAZEJ1
5

Dream Room Makeover czyli de ja vu moich oczu

Recenzja Unganana
6

Margonem Margonem od początku. Czyli co i jak do 50 lvl Paladynem

Poradnik Haszytek
7

Overwatch - recenzja

Recenzja Porarzo
8

World of Tanks Matilda - OP na swoich tierach

Recenzja Bax04
9

CSGO Prime (B2P) Najlepsze skórki do kos w cenie poniżej 50$!

Poradnik JestemKacper
10

ARK: Survival Evolved (B2P) ARK: Survival Evolved

Recenzja Igi pigi
Chat