Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
4.2 5 981 0
26.08.2017

Czołg Oi-Mocny czołg na bitwę

Witam w tym poradniku chciałbym wam przedstawić ten super ciężki jak i zarazem bardzo mocny czołg.
Ten pojazd jest 6 poziomem z Japońskiego drzewka technologicznego. Ten oto czołg jest coraz bardziej popularny w świecie gry World Of Tanks,wiele osób ceni sobie ten czołg z powodu mocnego pancerzu czy bardzo mocnego działa tzw.haubicy. Jego działo troll ma aż 700/700/910 uszkodzeń i 121/150/75 średniej penetracji, to działo jest dosyć bardzo zbliżone do haubicy kv 2. Wiec niema co się dziwić dlaczego aż tak bardzo staje się popularny w tej grze. Niestety jest dosyć wolny,dość długie przeładowanie, czy wolne obrócenie wieży ze względu na wielkość staje się dość częstym punktem dział artyleryjskich czy także innych czołgów którzy chcą go objechać. Ale i z takimi wadami da się sobie poradzić.
Grając w tę grę możesz zdobyć 860 Graj
Zastanawialiście się nad historią tego czołgu?
Oto ona: Prace nad tym pojazdem rozpoczęły się po bitwach nad Chał chin-Goł w 1939 roku. Pojazd ten zaprojektowano jaką zwrotną jednostkę ogniową o niespotykanych w tym czasie rozmiarach-sam kadłub ważył aż 100 ton. Wybudowano tylko jeden prototyp lecz bez wieży. Próbę powstrzymano ze względu na zawodny silnik i pod koniec 1944 roku prototyp ze złomowano W planach ten czołg miał być wyposażony w 15 cm. haubicę.

A teraz przejdźmy już do tego pojazdu w świecie gry World Of Tanks. Można się dużo zastanawiać czy wartko kupić ten pojazd czy nie,ale ja wam powiem że bardzo warto chyba ze względu na to że większość 6 tierów ma na hita a ciężkie z niektórymi średnimi czołgami ma na 2 strzały wieć ma moc i jeszcze nie zapomnijmy o jego świetnym pancerzu z przodu gdzie kv 2 można pozazdrościć tej cechy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 1030 Graj
Ten pojazd pancerny świetnie się nadaje na różne tryby bitew oraz na niektóre mapy tzw zabudowane. Trzeba mięć zawsze na uwadze żeby jeździć tym czołgiem koło budynków ze względu na objechanie czy na ostrzał artyleryjski. A jeśli tak jedziemy to wtedy tak łatwo już nas nie objedzie żaden czołg. Musimy mięć na uwadze jedno że ten czołg ma świetny pancerz z przodu i z tyłu, lecz po bokach jest bardzo przebijalny dlatego zawsze musimy osłaniać jego boki, Z przodu i z tyłu jest praktycznie nieprzebijalny dlatego niestety w aktualizacji 9.20 ( która będzie wprowadzana gdzieś na początku września)
będą zmiany w tym czołgu a mianowicie zostanie zmniejszona grubość pancerza z tyłu pojazdu,zwiększając niestety na uskrzydlenie go. Ale mam nadzieje że wam to niebedzie przeszkadzało.
Muszę wam powiedzieć że tym pojazdem wspaniale się gra a zwłaszcza na mapach zabudowanych ale pamiętajcie że w tym pojeździe niezbędne są dodatki eksplotacyjne takie jak: zestaw naprawczy,gaśnica, apteczka. oraz dodatkowo przydałaby się maska siatkująca. Jeśli to mamy śmiało możemy wyjechać tym pojazdem na bitwę.
Mam nadzieję że się wam podobał ten artykuł
Pozdrawiam.(News o aktualizacji 9.20 został potwierdzony na stronie Wargaming.net)
4.2 (głosów: 5)
Art napisany przez Piotr121

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

W jakie darmowe gry na steam warto zagrać ?

Poradnik polikkkk
2

Jak zdobywać bananki i exp?

Poradnik lol troll
3

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
4

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
5

Hero Zero Początki w Hero Zero :)

Tutorial MonkeyPL
6

CSGO Prime (B2P) Recenzja Counter Strike: Global Offensive

Recenzja Karolekuś
7

Grand Theft Auto V (B2P) Franklin - dwudziestoparoletni kryminalista pochodzenia afroamerykańskiego

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
8

World of Tanks Prochorowka - Miejscówki

Poradnik kuba1224
9

Margonem Dlaczego grać w Margonem ?

Recenzja Klimenso
10

CSGO Prime (B2P) Czy Counter Strike Global Offensive upada ?

Recenzja OberLeutnant
Chat